Etapy montażu blokady skrzyni biegów

Bez utraty gwarancji na samochód

Bezpieczeństwo w kilku krokach

Prawidłowy montaż blokady skrzyni biegów, nie tylko zapewnia wygodne użytkowanie, ale również gwarantuje pełną skuteczność zabezpieczenia. Chcesz mieć pewność, że montaż jest bezinwazyjny dla samochodu? Zobacz, jak to robimy!

Demontaż konsoli

Czynność, która wymaga wiedzy oraz określonych umiejętności, stąd zaleca się, aby montaż blokady był przeprowadzony przez doświadczanego mechanika w autoryzowanym warsztacie samochodowym.

1

Montaż blokady

W zależności od modelu samochodu i zastosowanych w nim rozwiązań zamek blokady jest usytuowany w konsoli środkowej od strony pasażera, od strony kierowcy lub w jej górnej części.

2

Montaż blokady

Sposób montażu blokad Niedźwiedź-Lock® zależy od kształtu tunelu, konstrukcji skrzyni biegów oraz mechanizmu zmiany biegów. Do mocowania blokady wykorzystywane są istniejące w samochodzie śruby i otwory technologiczne. Blokada jest mocowana śrubami zrywalnymi lub nakrętkami zrywalnymi.

3

Zrywanie nakrętek

Blokady projektowane są w taki sposób, aby uniemożliwić złodziejowi dostęp do elementów blokujących.

4

Wiercenie otworu

Służą do tego specjalistyczne narzędzia dostarczane przez firmę Niedźwiedź-Lock®.

5

Efekt końcowy

Zamontowana blokada wygląda estetycznie, a jej obsługa jest łatwa i wygodna.

6

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa

Promocja w sieci: widoczni
Pozycjonowanie Widoczni Poznań