Montaż - Informacje

Gwarancja profesjonalnego montażu

Montaż bezpieczny dla auta

Montaż blokady antykradzieżowej

Montaż blokady antykradzieżowej może zostać przeprowadzony w jednym z autoryzowanych serwisów samochodowych. Przeszkoleni specjaliści dokonają montażu w taki sposób, aby zapewnić bezpieczne i skuteczne użytkowanie samochodu z blokadą.

Wstep

Zabezpiecz auto w kilka godzin

Estetyczne wykończenie

Montaż blokady antykradzieżowej nie musi oznaczać rewolucji. Blokady Niedźwiedź-Lock montowane są w taki sposób, aby nie ingerować w karoserię samochodu i dyskretnie komponować się z wnętrzem Twojego auta.

Montaż na poczekaniu

Blokady antykradzieżowe montowane są przez specjalnie przeszkolonych mechaników. Dzięki temu proces montażu przebiega szybko i sprawnie. Zabezpieczony samochód możesz odebrać z warsztatu nawet tego samego dnia!

Gwarancja bezpieczeństwa

Każda montowana blokada posiada unikalny kluczyk. Tysiące kombinacji wzoru klucza zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo. Co więcej, aby dorobić kluczyk konieczne jest okazanie specjalnej karty kodowej. 

Najwyższa jakość montażu

zobacz etapy montażu

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa

Promocja w sieci: widoczni
Pozycjonowanie Widoczni Poznań