Blokady mechaniczne dla samochodów marki Volvo

Volvo to szwedzki koncern z wieloletnią tradycją. Samochody tej marki są uznawane przez ekspertów motoryzacji oraz kierowców w całej Europie za auta bezpieczne i niezawodne. Firma Niedźwiedź-Lock, wychodząc naprzeciw właścicielom samochodów marki Volvo, przygotowała mechaniczne blokady przeciwkradzieżowe na skrzynie biegów dedykowane dla najpopularniejszych aut, również dla samochodów klasy premium. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami na temat zabezpieczeń samochodów dla marki Volvo!

wstęp

W odpowiedzi na potrzeby rynku

Nasza firma odpowiada na potrzeby rynku motoryzacyjnego i prowadzi ścisłą współpracę z dealerami samochodowymi w Polsce oraz Europie. Systematycznie informujemy współpracujące z nami salony marki Volvo o przygotowywaniu konstrukcji dla najnowszych modeli wchodzących do sprzedaży. Dzięki temu, na montaż naszej blokady mogą zdecydować się kierowcy, którzy wybiorą najnowsze modele Volvo. Dział konstrukcyjny Niedźwiedź-Lock przygotował dotychczas 48 modeli blokad dla samochodów szwedzkiej marki.

Odpowiedni montaż zapewnia wysoką skuteczność działania

Blokady Niedźwiedź-Lock wykazują wysoką skuteczność, ocenianą przez niezależne instytucje na 99%. Jedną z kluczowych kwestii, które decydują o sprawności systemu zabezpieczającego jest odpowiednio przeprowadzony proces montażu. Blokadę Niedźwiedź-Lock można założyć w siedzibie naszej firmy oraz w jednym z wielu punktów montażowych dostępnych w całej Polsce oraz Europie. W zależności od modelu Volvo, koszty zakupu, założenia lub montażu zabezpieczenia wahają się od 600 do 1000 zł. Mechaniczna blokada Niedźwiedź-Lock zapewnia prostą obsługę za pomocą dołączonego kluczyka, bezawaryjne działanie oraz estetyczny wygląd.

Odpowiedni montaż zapewnia wysoką skuteczność działania

Zabezpieczenia dla najpopularniejszych modeli

Zabezpieczenia są dostępne dla najpopularniejszych aut Volvo z manualną i automatyczną skrzynią biegów. Dla modeli po faceliftingu, konstruujemy nowe zabezpieczenie przed kradzieżą od postaw. Oferujemy blokady mechaniczne dla samochodów z silnikami diesla oraz silnikami benzynowymi. Prowadzimy sprzedaż zabezpieczeń dla najpopularniejszych modeli marki Volvo, m. in.:

  • S40 i S40 II,
  • S60, S70 i S80,
  • V40 i V40 II,
  • V50 i V60,
  • XC60, XC 70,
  • XC90,
  • 440, 460,
  • 960.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa