Blokady Niedźwiedź-Lock i sprzedaż zagraniczna

Mechaniczne blokady Niedźwiedź-Lock zostały docenione przez miliony kierowców. Zabezpieczenia chroniące przed kradzieżą są niezwykle popularne zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Jak wygląda współpraca zagraniczna z firmą Niedźwiedź-Lock? Przedstawiamy najważniejsze informacje i zalety produktu.

wstęp

Wieloletnia współpraca z zagranicznymi firmami

Współpraca i partnerstwo z zagranicznymi firmami rozpoczęła się już dwadzieścia lat temu. W 1996 roku pierwsza czeska firma z Ostrawy rozpoczęła sprzedaż blokad na skrzynie biegów. Dzisiaj mechaniczne zabezpieczenia produkowane przez Niedźwiedź-Lock są rozpoznawane w Czechach jako marka Mister-Lock. Wykorzystanie najlepszych materiałów i wysoko oceniana skuteczność sprawiła, że zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock są w Czechach niezwykle popularne i często wybierane przez kierowców jako skuteczna ochrona przed kradzieżą auta.

 

Rosnąca popularność mechanicznych blokad w Europie

Dzisiaj nasze mechaniczne blokady są dostępne w kilkunastu krajach w całej Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Sprzedaż na rynkach zagranicznych odbywa się za pośrednictwem firm, które współpracują z Niedźwiedź-Lock i są naszymi przedstawicielami. Dystrybucja produktu oraz rosnące zainteresowanie potwierdza skuteczność mechanicznego zabezpieczenia dla samochodów osobowych oraz dostawczych. Blokady Niedźwiedź-Lock są obecnie dostępne:

  • w Rosji, na Ukrainie,
  • w Niemczech, Austrii, Holandii, Belgii, Luksemburgu,
  • w Czechach, Słowacji, na Węgrzech,
  • w Estonii, na Litwie, Łotwie,
  • w Grecji, we Włoszech, Chorwacji,
  • w Słowenii, Serbii, Rumuni.

 

 

Rosnąca popularność mechanicznych blokad w Europie

Skuteczność, którą potwierdzają certyfikaty

Jesteśmy wiodącą marką w produkcji mechanicznych zabezpieczeń przeciwkradzieżowych w Polsce. Dzięki odpowiednio przygotowanym projektom konstrukcji, oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie ochrony aut. Niezawodność naszych blokad potwierdzają również certyfikaty jakości przyznane przez prestiżowe instytucje. Zabezpieczenie Niedźwiedź-Lock zostało wyróżnione niemieckim certyfikatem TUV oraz certyfikatem polskiego Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

 

 

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa