Dlaczego Bear-Lock?

Jak działa blokada Niedźwiedź-Lock?

Blokada dźwigni zmiany biegów blokuje dźwignię w pozycji Parking w samochodach z automatyczną skrzynią biegów lub w pozycji biegu wstecznego w samochodach ze skrzynią manualną.

Za pomocą blokady Niedźwiedź-Lock, blokujemy ruch dźwigni zmiany biegów, unieruchamiając samą dźwignię lub za pomocą specjalnej łapki blokującej cięgno linkowe odpowiedzialne za sterowanie skrzynią biegów.

Blokadę zamykamy poprzez wciśnięcie zamka blokady (jeden typ napędu blokady), lub przekręcenie zamka blokady (drugi typ napędu), bez użycia klucza. Po zamknięciu, z wnętrza blokady wysuwa się bolec blokujący, który skutecznie uniemożliwia przełączanie dźwigni zmiany biegów na jakikolwiek bieg służący do jazdy do przodu.

Obsługa blokady Niedźwiedź-Lock jest bardzo prosta. Blokadę otwieramy przy pomocy klucza.

 


Jak przebiega montaż blokady?

Blokada Niedźwiedź-Lock może zostać zamontowana tylko w autoryzowanych punktach montażowych, przez odpowiednio przeszkolonych mechaników. Dzięki temu, mamy pewność, że zabezpieczenie zostało założone w sposób prawidłowy i spełnia swoje zadanie, czyli chroni przed kradzieżą auta. 

Montaż blokady odbywa się w kilku krokach:

1. Demontaż konsoli.
2. Montaż blokady Bear-Lock.
3. Zrywanie nakrętek.
4. Wiercenie otworu.

Więcej na temat montażu i kosztu blokady wraz z montażem znajdziecie klikając: >>tutaj<<


Naklejka na szybie

Czy chociaż raz zauważyliście poniższą naklejkę na szybie jakiegoś samochodu?

zdjecie naklejki blog

Jeśli tak, to znak, że auto zabezpieczone zostało blokadą mechaniczną BEAR-LOCK. Naklejka na szybie, informuje o założonym zabezpieczeniu antykradzieżowym. Ze względu na czas, którym nie dysponuje złodziej w większości przypadków nie dochodzi do potencjalnej kradzieży już dzięki samej naklejce na szybie.


 Jakość potwierdzona certyfikatami.

 Blokady Niedźwiedź-Lock to najwyższej jakości zabezpieczenie aut przed kradzieżą. Stworzyliśmy produkt, który jest rozpoznawalny w Europie, Australii, Ameryce oraz Afryce, a co najważniejsze jest produktem skutecznym co potwierdzają liczne certyfikaty.

Aby zapoznać się z certyfikatami wystarczy kliknąć >>tutaj<<


Dlaczego Niedźwiedź-Lock?

Firma Niedźwiedź-Lock jest na rynku od prawie 40 lat. Ciągłe szkolenia, inwestycja w nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowani specjaliści i ciągłe doskonalenie pozwoliły na skonstruowanie produktu najwyższej jakości, o potwierdzonej skuteczności. Blokady Bear-Lock skutecznie chronią przed kradzieżą na tzw. walizkę. Dzięki temu, że jest to rozwiązanie mechaniczne, blokada jest odporna na wszystkie nowinki elektroniczne mające na celu ułatwienie kradzieży aut. Blokada mechaniczna to w 100% polski produkt. W ofercie mamy rozwiązanie dla prawie każdego samochodu. Montaż blokady jest bezpieczny, auto z zamontowaną blokadą nie traci gwarancji producenta. Do mocowania blokady wykorzystywane są istniejące w samochodzie śruby i otwory technologiczne.

4 ikony nasze cechy


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skutecznych zabezpieczeń antykradzieżowych:

>>Blokady kierownicy<<  >>Blokady skrzyni biegów<<  >>Blokada JOYLOCK<<

 W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa