Czy montaż blokady mechanicznej jest bezpieczny?

Mechaniczne blokady skrzyni biegów są uznawane za jedne z najbardziej skutecznych sposobów na zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą. Blokady Niedźwiedź-Lock są montowane na stałe bezpośrednio przy kolumnie kierownicy. Dlaczego montaż antykradzieżowego zabezpieczenia naszej firmy jest w pełni bezpieczny i nie wpływa na komfort prowadzenia auta?

wstep

Modele blokad dla każdego samochodu

Dział konstrukcyjny zajmuje się opracowaniem i przygotowaniem modeli dla najpopularniejszych marek samochodowych. Oferta obejmuje wybór spośród kilkuset blokad mechanicznych dedykowanych dla konkretnych modeli samochodowych. Dzięki temu proponujemy kierowcom zabezpieczenie, które w pełni pasuje do użytkowanego auta. Projekt blokady jest zależny, m.in. od konstrukcji skrzyni biegów oraz zastosowanego mechanizmu zmiany biegów. Bardzo ważnym elementem, który decyduje o projekcie zabezpieczenia jest również kształt tunelu. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu do poszczególnych układów samochodowych, blokady mechaniczne Niedźwiedź-Lock nie utrudniają zmiany biegów w czasie jazdy.

Specjalnie zaplanowany montaż

Montaż został opracowany w taki sposób, założenie blokady mechanicznej nie wpłynęło na utratę gwarancji u producenta auta. W trakcie prac montażowych wykorzystywane są technologiczne otwory w karoserii samochodu. Dzięki temu montaż antykradzieżowego zabezpieczenia nie wymaga szczególnej ingerencji, m.in. wykonywania dodatkowych otworów. Cały proces wymaga specjalistycznej wiedzy, dlatego jest przeprowadzany jedynie w autoryzowanych serwisach. Do mocowania blokady wykorzystywane są zrywalne śruby i nakrętki, które uniemożliwiają demontaż zabezpieczenia. Wszystkie blokady projektowane są w taki sposób, aby uniemożliwić złodziejowi dostęp do elementów blokujących.

Specjalnie zaplanowany montaż

Wieloletnie doświadczenie

Firma Niedźwiedź-Lock wieloletnie doświadczenie w projektowaniu mechanicznych blokad skrzyni biegów. W ciągu kilkudziesięciu lat wypracowaliśmy rozwiązanie, które skutecznie chroni przed kradzieżą samochodu, a jego montaż jest w pełni bezpieczny.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż blokady Niedźwiedź-Lock?

  • skuteczność oceniana przez niezależne instytucje,
  • zabezpieczenia otrzymały niemiecki certyfikat TUV, który potwierdza najwyższą jakość wykonania,
  • blokady mechaniczne są proste w obsłudze.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa