Popularne wśród kierowców i złodziei – jak zabezpieczyć przed kradzieżą Mazdę 6?

Blokada antykradzieżowa do najnowszej wersji Mazdy 6 (2018) już dostępna w Niedźwiedź-Lock.

Mazda 6 już od chwili premiery w połowie 2013 roku odniosła wielki sukces. Przez wszystkie lata Mazda 6 cieszyła się ogromną popularnością, sprzedaż nowych aut rosła z roku na rok. Do końca 2017 roku sprzedaż Mazdy 6 utrzymała się na wysokim poziomie – na kupno tego samochodu zdecydowało się około  3 000  kierowców w Polsce. Niestety Mazda 6 budzi równie duże zainteresowanie wśród złodziei samochodowych.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: "Jak skutecznie zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Popularne wśród kierowców i złodziei

Kradzież samochodu w zaledwie kilka minut

Mazda 6 jest uważana przez kierowców za solidnie wykonane auto z odpowiednio zaprojektowanym silnikiem. Nadaje się zarówno jako samochód do jazdy w mieście oraz na dłuższe dystanse. Wzrost popularności wśród złodziei samochodów jest najprawdopodobniej związany ze źle zaprojektowanym systemem elektronicznym. Fabryczne zabezpieczenia wykorzystane przez japoński koncern pozwalają złodziejom na łatwe podłączenie się do gniazda diagnostycznego OBDII za pomocą komputera. Z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń i umiejętności, zaledwie w kilka minut obchodzą zabezpieczenia fabryczne. Zdecydowana większość kradzionych samochodów w Polsce jest dalej sprzedawana na części.

Zamiast łomu – specjalistyczne narzędzia

Większość złodziei w Polsce nie wykorzystuje już łomu i innych ciężkich narzędzi, tylko komputery oraz specjalistyczne oprogramowania. Zabezpieczenia elektroniczne, w tym odcięcia zapłonu czy profesjonalne autoalarmy, mogą nie stanowić większej przeszkody dla zawodowego złodzieja. Rekomendujemy wybór mechanicznych zabezpieczeń Niedźwiedź-Lock, które wykazują wysoką skuteczność działania, ocenianą na 99%. Blokady na skrzynie biegów nie są uzależnione od żadnego źródła zasilania i są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nasza firma współpracuje z importerem samochodów marki Mazda w Polsce. Konfigurator samochodów i katalog poszczególnych modeli Mazda pozwala już na etapie wyboru samochodu dobrać odpowiednie zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą. Zamontowana blokada Niedźwiedź– Lock w nowym samochodzie bezpośrednio u dealera potwierdza również brak utraty gwarancji samochodu.

Zamiast łomu – specjalistyczne narzędzia

Blokady Niedźwiedź-Lock są dostępne w całej Polsce!

Dział konstrukcyjny naszej firmy przygotował dotychczas kilkanaście zabezpieczeń dla modelu marki Mazda z silnikiem benzynowym i diesla. Oferta obejmuje również zabezpieczenia dla samochodów z automatyczną skrzynią biegów. Blokadę można założyć u ponad 40 autoryzowanych dealerów samochodowych, m.in. w:

  • Warszawie, Poznaniu, Szczecinie,
  • Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy,
  • Ełku, Białymstoku, Kielcach,
  • Opolu, Rzeszowie, Łodzi.

Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy punkt montażowy:

» MAPA PUNKTÓW MONTAŻOWYCH «

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa