Jak zabezpieczyć Škodę przed kradzieżą?

Zabezpiecz Skodę przed kradzieżą

SKODA wciąż na topie

Podobnie jak w poprzednich latach w 2019 roku Skoda cieszy się ogromną popularnością. Najlepiej sprzedającym się modelem w pierwszym półroczu 2019 roku była Skoda Octavia, na drugim miejscu znalazła się Skoda Fabia. A dokładniej, wśród klientów indywidualnych na 3 miejscu na liście najpopularniejszych modeli okazała się Skoda Fabia, natomiast wśród klientów firmowych najczęściej rejestrowanym modelem była Skoda Octavia, a zaraz za nią Skoda Fabia.

Jak zabezpieczyć SKODĘ przed kradzieżą?

Skoda jest bardzo popularną i lubianą marką w Polsce dlatego warto zadbać o jej bezpieczeństwo. Mimo że na rynku jest wiele różnego rodzaju zabezpieczeń antykradzieżowych, to chcielibyśmy przedstawić Wam nasze mechaniczne blokady, które skutecznie zabezpieczą SKODĘ przed kradzieżą. W naszej ofercie znajdziecie blokady drążka zmiany biegów oraz kierownicy.


Przykładowe realizacje:
  

skodaoctaviaskoda superb 
skoda fabia dsgskoda rapid

 

Jednorazowy koszt

Jedną z najważniejszych zalet naszych blokad jest jednorazowo poniesiony koszt. 

Koszt blokady wraz z montażem waha się od 600 do 1200 zł brutto. Cena uzależniona jest od rodzaju zabezpieczenia oraz miejsca, w którym zamontowane zostanie zabezpieczenie. Aby poznać całkowity koszt konkretnej blokady wraz z montażem, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z autoryzowanym serwisem montażowym.

Mapę punktów montażowych znajdziesz >>tutaj<<.


Demontaż blokady 

Aby zdemontować blokadę w sposób, który nie uszkodzi nadwozia pojazdu należy udać się do autoryzowanego punktu montażowego.  


Jak działa blokada Niedźwiedź-Lock?

KLIKNIJ i sprawdź jak łatwe w użytkowaniu są nasze blokady!


Jakość potwierdzona certyfikatami

Blokady Niedźwiedź-Lock od lat udowadniają swoją skuteczność, potwierdzaną zarówno przez klientów, jak i niezależne instytucje. Połączenie funkcjonalności i skuteczności, z najwyższą jakością wykonania, sprawiły, że blokady zyskały zaufanie u klientów na całym świecie.  

> SPRAWDŹ NASZE CERTYFIKATY <

 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skutecznych zabezpieczeń antykradzieżowych do samochodów marki SKODA:

>>Blokady kierownicy<<  >>Blokady skrzyni biegów<<  >>Blokada JOYLOCK<<

 W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

Aldona Linke

Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. +48 61 8 933 913
handlowy2@niedzwiedz-lock.pl

Monika Waliszak

Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. +48 61 8 933 911
handlowy@niedzwiedz-lock.pl

Anna Kukułka

Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. +48 61 8 933 912
handlowy3@niedzwiedz-lock.pl

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa