Czy warto montować kilka zabezpieczeń przeciwkradzieżowych jednocześnie?

Każdy rodzaj zabezpieczenia samochodowego działa w inny sposób. Autoalarmy informują o próbie otwarcia maski lub drzwi samochodu, odcięcie zapłonu uniemożliwia uruchomienie silnika, a GPS montowane w aucie pozwala namierzyć lokalizację pojazdu w razie kradzieży. Wszystkie zabezpieczenia antykradzieżowe można podzielić na dwie grupy: mechaniczne oraz takie, które potrzebują źródła zasilania. Zabezpieczenia mechaniczne, szczególnie zakładane na skrzynie biegów, są uważane przez kierowców za najbardziej skuteczną ochronę przed złodziejem. Nawet w przypadku, kiedy amator cudzych samochodów dostanie się do wnętrza auta, zabezpieczenie uniemożliwi poruszenie drążkiem skrzyni biegów.

wstęp

Mechaniczne czy zasilane – które wybrać?

Autoalarmy i wszystkie inne urządzenia chroniące przed kradzieżą, muszą być na stałe podłączone do źródła zasilania. Jeśli zostanie ono odcięte – zabezpieczenie przestanie działać poprawnie. Profesjonalne autoalarmy samochodowe są wyposażone we własne zasilanie wewnętrzne, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Jednak w przypadku złodzieja-profesjonalisty odcięcie nawet najwyższej klasy autoalarmu może zająć tylko kilka minut. Firma Niedźwiedź-Lock rekomenduje wybór mechanicznych blokad antykradzieżowych, które wykazują się lepiej ocenianą bezawaryjnością. Jeśli odcięcie źródła zasilania to kwestia kilku minut, to zainstalowanie kilku autoalarmów nie utrudni złodziejowi zadania w żadnym stopniu.

 

Wysoka jakość i skuteczność

Zachęcamy do wyboru mechanicznych blokad przeciwkradzieżowych od Niedźwiedź-Lock. To skuteczność ochrony przed kradzieżą, która została oceniona na 99% przez niezależne instytucje. Dodatkowo, wybór jednej, niezawodnej konstrukcji to oszczędność pieniędzy dla właściciela samochodu.

Firma Niedźwiedź-Lock zapewnia:

  • profesjonalne doradztwo
  • bezpiecznie przeprowadzony montaż
Wysoka jakość i skuteczność

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa

Promocja w sieci: Pozycjonowanie Widoczni Poznań