Sposób na złodzieja samochodu

Blokady mechaniczne montowane na skrzyni biegów są uważane za najbardziej skuteczne zabezpieczenie samochodu chroniące przed złodziejem. Największą zaletą tego rodzaju produktu jest wysoka bezawaryjność – konstrukcja blokad mechanicznych Niedźwiedź-Lock nie działa w oparciu o zasilanie zewnętrzne ani wewnętrzne. W przypadku autoalarmów, nawet najbardziej profesjonalnych, odcięcie źródła zasilania może ułatwić złodziejowi zadanie. Skuteczność blokady Niedźwiedź-Lock oceniana na 99% to efekt procesu ulepszania konstrukcji oraz pracy nad usprawnieniem sposobu montażu.

wstęp

Umiejętności złodziei samochodowych

Dostarczamy na polski i zagraniczny rynek rozwiązania z zakresu ochrony przez złodziejem aut, które cieszą się zaufaniem właścicieli samochodów oraz pozytywnymi opiniami niezależnych instytucji. Dzisiejsi amatorzy cudzych samochodów to doświadczeni „profesjonaliści”. Ich umiejętności pozwalają na kradzież samochodu nawet w kilka minut. Czasy, w których migająca na czerwona dioda w samochodzie odstraszała każdego złodzieja, skończyły się. Na utratę samochodu szczególnie narażeni są kierowcy z dużych miast, którzy na co dzień korzystają z parkingów zlokalizowanych przy ulicach lub osiedlach mieszkaniowych. Wraz z rosnącymi możliwościami złodziei samochodowych, kierowcy coraz częściej decydują się na montaż zabezpieczenia auta przed kradzieżą.

Pewność w każdych warunkach

Zabezpieczenia przed kradzieżą auta od Niedźwiedź-Lock są trudne do sforsowania, nie tylko ze względu na wykorzystanie elementów ze stali hartowanej, ale również dzięki ulepszeniom w zakresie procesu montażu. Blokada montowana jest w minimum trzech miejscach na skrzyni biegów. Nasi eksperci wykorzystują ścinane śruby montażowe. Złodzieje samochodów najczęściej wybierają takie auta, których kradzież nie zajmie więcej niż kilka minut. Mamy pewność, że samochody wyposażone w blokadę mechaniczną Niedźwiedź-Lock będą omijane szerokim łukiem przez amatorów cudzych aut. Zachęcamy do zapoznania się z zdjęciami samochodów z nieudanych prób kradzieży z zamontowaną blokadą mechaniczną.

Pewność w każdych warunkach

Prosta obsługa i niezawodność działania

Niedźwiedź-Lock to niezawodna ochrona przed kradzieżą auta. Nasze blokady mechaniczne na skrzynie biegów to również:

  • sprawnie przeprowadzony proces montażowy,
  • pewność zachowania gwarancji od producenta,
  • łatwa i bezproblemowa obsługa.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa