Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź co należy wiedzieć o naszych blokadach

1. Ile to kosztuje?

W zależności od rodzaju auta blokada wraz z kosztem montażu kształtuje się w przedziale od 600 zł do 1200 zł. Jest to uzależnione od pracochłonności związanej z koniecznością demontażu elementów deski rozdzielczej auta.

2. Jak wygląda montaż?

Montaż blokad Niedźwiedź-Lock odbywa się w oparciu o fabryczne otwory w karoserii auta. W związku z tym nie ma zagrożenia związanego z utratą gwarancji producenta na samochód.

3. Dlaczego rekomenduje się montaż w autoryzowanym warsztacie?

Prawidłowe zamontowanie blokady warunkuje jej skuteczność antykradzieżową oraz bezproblemową eksploatację. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów rekomendujemy, aby montaż został przeprowadzony przez profesjonalnego mechanika, przy użyciu przeznaczonych do tego narzędzi.

4. Jak długo trwa montaż?

W zależności od modelu auta, montaż blokady trwa od 2h do 4h.

5. Dlaczego warto wyposażyć auto w zabezpieczenie mechaniczne?

Technologia, którą obecnie dysponują złodzieje aut pozwala na bardzo skuteczne łamanie zabezpieczeń elektronicznych. W przypadku blokad mechanicznych złodziej nie ma dużego pola manewru. Jedynym sposobem na uruchomienie auta jest demontaż blokady. Jednak operacja ta wymaga wielu godzin oraz użycia profesjonalnych narzędzi. Dlatego złodzieje aut szerokim łukiem omijają samochody oznaczone żółtą naklejką Niedźwiedź-Lock.

6. Gdzie sprawdzić czy istnieje blokada do mojego modelu samochodu?

Najlepszym sposobem na sprawdzenie czy istnieje blokada do danego modelu samochodu to wejście na podstronę z istniejącymi blokadami.

http://niedzwiedz-lock.pl/o-nas/galeria/

 

Jeśli pojawią się niejasności nasz Dział Obsługi Klienta pomoże w ostatecznym doborze blokady

http://niedzwiedz-lock.pl/kontakt/

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa