Locks

Effective protection of your car

MOŻLIWOŚCI DOSTOSOWANE DO POTRZEB

Firma Niedźwiedź-Lock z siedzibą w Luboniu koło Poznania posiada w swojej ofercie dwa rodzaje mechanicznych blokad antykradzieżowych:

Każdy z produktów jest dedykowany do innego modelu samochodu. Zabezpieczenia układu kierownicy zakładane są w przypadku elektronicznie sterowanej skrzyni biegów. Drugi rodzaj konstrukcji blokady Niedźwiedź-Lock montuje się bezpośrednio w podwoziu samochodu i służy do blokowania drążka skrzyni biegów przez elementy połączenia sworzniowego. Każdy z rodzajów zabezpieczenia działa na zasadzie mechanicznego blokowania. Brak zastosowania elektronicznych rozwiązań sprawia, że zabezpieczenia skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock nie ulegają awariom.

PEWNOŚĆ Z FIRMĄ NIEDŹWIEDŹ-LOCK:

  • pierwszeństwo dla najlepszych rozwiązań
  • sprawdzone rozwiązania
  • prawie 100% skuteczności ochrony przed kradzieżą
  • bezpieczny montaż
  • łatwa obsługa produktu

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Blokady antykradzieżowe do samochodu naszej firmy to polski produkt. Realizacje projektu zabezpieczeń samochodowych są przeprowadzane w całości przez firmę Niedźwiedź-Lock. Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Działanie zabezpieczenia przeciwkradzieżowego opiera się na mocnej konstrukcji wykonanej ze stali hartowanej i najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Dzięki temu jesteśmy pewni naszych produktów.

SKUTECZNY MONTAŻ

Przy montażu blokady antykradzieżowej Niedźwiedź-Lock, nie ma ryzyka utraty gwarancji. Realizacja zlecenia odbywa się w przeciągu kilku godzin. Zachęcamy do skorzystania z montażu blokady w autoryzowanych serwisach.

 

Tagi: blokada samochodublokady samochodów, blokady auta.

Meet our advantages

99% of effectiveness
theft protection

The best quality
confirmed certifikate

Safe installation
and aesthetic appearance

Polish product
appreciated in the world

Check where you can install our systems

Customers about us

I have been equipping all my cars in gear blockade Bear Lock for many years. This solution has not disappointed me yet!

Łukasz Siedlarek

First and foremost, gear blockade Bear Lock provides me with a sense of security. I am always sure I will find my car in a place where I parked it.

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa