Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Głogówskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Naszym klientom polecamy niezawodne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą w Głogowie. W asortymencie firmy Niedźwiedź-Lock z Lubonia znajdą Państwo między innymi nowoczesne mechaniczne blokady skrzyni biegów oraz kierownicy. Przeprowadzamy sprawny montaż kupionych zabezpieczeń, dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Głogów Dolnośląskie ul. Kamienna Droga 49 A 67-200 P.H.U. ROMAN GANOWICZ  

Blokady od renomowanego producenta

Dla kierowców z Głogowa oraz całej Polski przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązania, skutecznie chroniące auto przed złodziejami. Posiadamy w sprzedaży szeroki wybór mechanicznych zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą. Zajmujemy się produkcją:

  • blokad automatycznej skrzyni biegów,
  • systemu Bear-Lock Cargo,
  • blokad kierownicy,
  • zabezpieczenia Safe Box.

Uznanie w oczach ekspertów

O wysokiej jakości blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock najlepiej świadczy ilość zadowolonych klientów, korzystających z naszych produktów. Oferowane przez nas zabezpieczenia są chętnie kupowane zarówno przez kierowców z Polski, jak i zagranicy.

Posiadamy także liczne odznaczenia i certyfikaty, przyznane przez specjalistów z branży motoryzacyjnej. Nasze rozwiązania docenił między innymi polski Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Skuteczna ochrona każdego samochodu

Audi, Mercedes, Skoda, Fiat, Opel, BMW – to tylko niektóre samochody, w których można zamontować blokady Niedźwiedź-Lock. Mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą nadają się do każdego auta. Są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu i nie wywierają negatywnego wpływu na działanie pojazdu.

Kierowcom z Głogowa posiadającym auto dostawcze proponujemy nowość na rynku – blokadę Bear-Lock Cargo. To innowacyjne rozwiązanie składa się ze specjalnego, dodatkowego zaryglowania:

  • drzwi bocznych,
  • drzwi tylnych.

Powoduje to, że przestrzeń ładunkowa i znajdujący się w niej towar jest jeszcze bardziej chroniony przed kradzieżą.

 

Bezpieczny montaż i sprawna obsługa

Kierowców z Głogowa oraz całej Polski zapraszamy do wybranych salonów i warsztatów samochodowych. Naszym klientom gwarantujemy sprawny i bezpieczny montaż kupionego zabezpieczenia. Dodatkowo doświadczeni pracownicy Niedźwiedź-Lock zapewniają fachową pomoc i doradztwo, jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą. Wszystkie nasze produkty dostępne są dla naszych klientów w atrakcyjnych cenach.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie