Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Jelenia Góraskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Firma Niedźwiedź-Lock z Lubonia oferuje mieszkańcom Jeleniej Góry skuteczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą. W swojej ofercie posiadamy między innymi blokady skrzyni biegów oraz blokady kierownicy.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Jelenia Góra Dolnośląskie Elewów 6/4 58-506 AUTO - TEST  

Wysoka skuteczność blokad

Mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock są niezwykle skuteczne. Ocenia się, że nasze blokady są skuteczne na poziomie 99%. Jest to możliwe dzięki temu, że mechaniczny system blokujący, który znajduje się w zabezpieczeniach Niedźwiedź-Lock, nie wymaga źródła zasilania.

Produkowane przez nas blokady skrzyni biegów posiadają certyfikaty wielu renomowanych instytucji, takich jak Instytut Mechaniki Precyzyjnej czy niemiecki TUV.

Szeroki wybór blokad

Oferujemy blokady manualnej oraz automatycznej skrzyni biegów.

Mechaniczne zabezpieczenia aut przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock dostępne są dla wszystkich najpopularniejszych samochodów. Oferujemy zabezpieczenia antykradzieżowe do takich marek, jak BMW, Mercedes, Fiat, Volkswagen, Peugeot i wielu innych.

Montaż zabezpieczeń antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock jest całkowicie bezpieczny i nie wpływa negatywnie na funkcjonowanie samochodu.

Blokada kierownicy Niedźwiedź-Lock

Kierowców między innymi z Jeleniej Góry zachęcamy także do zakupu naszej mechanicznej blokady układu kierownicy. Montuje się ją w autach z automatyczną skrzynią biegów. Działanie mechanicznej blokady układu kierownicy polega na całkowitym unieruchomieniu kierownicy. Blokada kierownicy Niedźwiedź-Lock jest integralną częścią kolumny kierowniczej.

 

Nowość na rynku

Firma Niedźwiedź-Lock z Lubonia poleca swoim klientom zupełną nowość na rynku – zabezpieczenie Bear-Lock Cargo. Stosuje się ją w samochodach dostawczych i polega na dodatkowym zaryglowaniu bocznych i tylnych drzwi auta.

 

Usługa montażu blokad

Klientom z całej Polski, w tym z Jeleniej Góry, polecamy usługę montażu zakupionego zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock. Jest to możliwe w wybranych:

  • salonach samochodowych,
  • punktach montażowych w warsztatach samochodowych.

Zachęcamy do zakupu zabezpieczeń antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock. Oferowane przez nas blokady dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie