Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Legnicaskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Kierowcom z całej Polski polecamy niezawodne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą. Nowoczesne blokady antykradzieżowe dostępne są także dla mieszkańców Legnicy.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Legnica Dolnośląskie ul. Kręta 10 59-220 QUANTO DARIUSZ DRUŻKOWSKI  
Legnica Dolnośląskie Al. Rzeczypospolitej 5 59-220 AUTOALARMY MAREK NICPOŃ P.H.U. "PAKSY"  

Gwarancja skuteczności

Skuteczność blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock szacowana jest na 99%. Mechaniczny system blokujący, który znajduje się w naszych blokadach, nie wymaga źródła zasilania. Dzięki temu zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock odznaczają się niemal stuprocentową skutecznością.

Skuteczność mechanicznych zabezpieczeń auta przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock potwierdzona została wieloma certyfikatami i atestami niezależnych instytucji. Wśród nich znajdują się takie ośrodki, jak:

  • niemiecki TUV,
  • Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Bogaty wybór dostępnych blokad

Kierowcom z Legnicy oferujemy zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą dla wszystkich znanych marek samochodów.

Niedźwiedź-Lock produkuje blokady antykradzieżowe między innymi do aut Opel, Audi, Fiat, Skoda, Mercedes, Peugeot, Toyota i wielu innych.

Montaż mechanicznych zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą jest bezpieczny i w żaden sposób nie wpływa negatywne na działanie Państwa auta.

Skuteczna ochrona samochodu

W asortymencie firmy Niedźwiedź-Lock z Lubonia znajdują się także skuteczne blokady kierownicy. Nasze mechaniczne blokady układu kierownicy przeznaczone są do zastosowania w autach z automatyczną skrzynią biegów.

Niedźwiedź-Lock jest twórcą nowości na rynku zabezpieczeń samochodów przed kradzieżą – zabezpieczenia Bear-Lock Cargo. Jego istota polega na dodatkowym zaryglowaniu drzwi w autach dostawczych. Dzięki temu Państwa samochód będzie jeszcze lepiej zabezpieczony przed kradzieżą.

 

Bezpieczny montaż

Zapraszamy mieszkańców Legnicy do zakupu blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock i ich montażu w wybranych warsztatach i salonach samochodowych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie