Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Lubinskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Kierowcom, chcącym skutecznie zabezpieczyć swój samochód przed kradzieżą, polecamy niezawodne blokady antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock. Nasza oferta skierowana jest między innymi do mieszkańców Lubina.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Lubin Dolnośląskie ul. Słowiańska 10B 59-300 JACH AUTO SERWIS ZBIGNIEW JACH  

Innowacyjne rozwiązania

Mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock są niezwykle skuteczne. Fachowcy szacują, że skuteczność naszych produktów wynosi aż 99%. Wynika to między innymi z zastosowania w blokadach innowacyjnych rozwiązań. Jedną z takich nowoczesnych koncepcji jest mechanizm znajdujący się w zabezpieczeniach, który nie wymaga źródła zasilania.

O skuteczności zabezpieczeń antykradzieżowych aut, w tym blokad skrzyni biegów i kierownicy, świadczy liczba zadowolonych kierowców oraz liczne atesty i certyfikaty. Nasze produkty zostały docenione przez takie niezależne instytucje, jak:

  • Instytut Mechaniki Precyzyjnej,
  • niemiecki instytut TUV.

Zabezpieczenia dostępne dla każdego

Blokady Niedźwiedź-Lock rekomendujemy wszystkim kierowcom, niezależnie od posiadanej marki samochodu. Nasze produkty pasują do każdego auta. Można je zamontować między innymi w samochodach:

  • Volkswagen,
  • Audi,
  • Opel,
  • Fiat,
  • Skoda,
  • BMW,
  • Peugeot,
  • Mercedes.

Montaż mechanicznych zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock nie wpływa na utratę gwarancji producenta auta.

Nowość dla właścicieli samochodów dostawczych

Kierowcom z Lubina, którzy chcą skutecznie ochronić swoje auto dostawcze przed złodziejami, polecamy blokadę Bear-Lock Cargo. Jest to nowość na rynku zabezpieczeń. Działanie Bear-Lock Cargo polega na specjalnym zaryglowaniu drzwi samochodu.

W bogatej ofercie Niedźwiedź-Lock znajdą Państwo także skuteczne blokady kierownicy. Oferowane przez nas mechaniczne blokady układu kierownicy montuje się w samochodach wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów.

 

Montaż przeprowadzony przez fachowców

Klientom firmy Niedźwiedź-Lock, w tym mieszkańcom Lubina, oferujemy montaż naszych blokad antykradzieżowych. Wszystkie zabezpieczenia można zamontować w wybranych salonach i warsztatach samochodowych. Profesjonalna instalacja blokady kierownicy czy skrzyni biegów jest gwarancją skutecznej ochrony Państwa samochodu przed kradzieżą. Produkty Niedźwiedź-Lock dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie