Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Wrocławskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Dla kierowców z Wrocławia oraz całej Polski oferujemy skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą. Firma Niedźwiedź-Lock już od ponad 35 lat specjalizuje się w projektowaniu mechanicznych blokad skrzyni biegów oraz blokad kierownicy dla najpopularniejszych marek samochodowych.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Wrocław Dolnośląskie ul. Prudnicka 7 53-503 ANDREX ANDRZEJ SPYCHAŁA  
Wrocław Dolnośląskie ul. Rzeczna 20 51-348 SOMERW GRAŻYNA WABNIC  
Wrocław Dolnośląskie ul. Kasprowicza 111 51-146 SUPRAL AUTORYZOWANY ZAKŁAD MONTAŻU ALARMÓW,BLOKAD I AUTOGAZU BARBARA PIOTROWSKA  
Wrocław Dolnośląskie ul. Nowodworska 19 53-608 ABC CAR ALARM SERVICE ŁAPIŃSKI RAFAŁ  
Wrocław Dolnośląskie ul. STANISŁAWOWSKA 121 A 54-611 MAŁGORZATA MARCZAKIEWICZ AUTOMAR  
Wrocław Dolnośląskie ul. Sulmierzycka 12 51-127 HENRYK MICHALAK WARSZTAT SAMOCHODOWY  

Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Dla kierowców z Wrocławia oraz całej Polski oferujemy skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą. Firma Niedźwiedź-Lock już od ponad 35 lat specjalizuje się w projektowaniu mechanicznych blokad skrzyni biegów oraz blokad kierownicy dla najpopularniejszych marek samochodowych. Zabezpieczenia antykradzieżowe samochodów można zamontować w wielu autoryzowanych punktach montażowych oraz salonach samochodowych we Wrocławiu, które ściśle współpracują z naszą firmą. Mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą zdobyły prestiżowe certyfikaty, m. in. niemiecki TUV oraz polski atest Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Blokada skrzyni biegów – proste i skuteczne rozwiązanie

Dział konstrukcyjny Niedźwiedź-Lock przygotowuje odpowiedni projekt blokady skrzyni biegów dla każdego modelu samochodowego. Przy montażu, wykorzystywane są technologiczne otwory w karoserii oraz zrywalne śruby. Zamek zabezpieczenia jest wykonany ze stali hartowanej. Dzięki temu, już od wielu lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczenia skrzyni biegów. Skuteczność blokad jest oceniana przez niezależne instytucje na 99 %. Systemy Niedźwiedź-Lock są proste i bezproblemowe w obsłudze, dzięki dołączonemu kluczykowi.

Projektujemy blokady dla samochodów z automatyczną skrzynią biegów

Dla samochodów z elektronicznie sterowaną skrzynią biegów, proponujemy mechaniczne zabezpieczenie kierownicy. Blokada automatycznej skrzyni biegów jest montowana na stałe, bezpośrednio na kolumnie kierowniczej. Po uruchomieniu blokady za pomocą kluczyka, następuję całkowite zablokowanie kierownicy. Blokady na układ kierowniczy Niedźwiedź-Lock są dostępne dla najpopularniejszych marek oraz modeli samochodowych w Polsce. Montaż mechanicznego zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą nie wpływa na wygląd wnętrza samochodu.

 

Gdzie zamontować zabezpieczenie we Wrocławiu?

W całym Wrocławiu kierowcy mogą skorzystać z kilkudziesięciu punktów montażowych oraz salonów samochodowych, które znajdują się w najważniejszych dzielnicach miasta:

  • Śródmieście,
  • Krzyki,
  • Psie Pole,
  • Fabryczna.

Czas montażu zabezpieczenia jest zależny od budowy poszczególnych podukładów samochodów, najczęściej trwa kilka godzin. Korzystanie z autoryzowanych punktów gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzanego montażu bez ryzyka utraty gwarancji. Firma Niedźwiedź-Lock ściśle współpracuje z autoryzowanymi dealerami najpopularniejszych marek samochodowych. Oferujemy wykonanie montażu w atrakcyjnych cenach!

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie