Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Bydgoszczskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Firma Niedźwiedź-Lock oferuje skutecznie zabezpieczenie auta przed kradzieżą dla kierowców z Bydgoszczy oraz z całej Polski. Nasza firma już od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w przygotowywaniu blokad skrzyni biegów oraz blokad kierownicy dla najpopularniejszych marek samochodowych.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Bydgoszcz Kujawsko-Pomorskie ul. Władysława IV 4 85-340 PPHU AL-MOT WOJCIECH KOWALSKI  

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą dla kierowców z Bydgoszczy

Firma Niedźwiedź-Lock oferuje skutecznie zabezpieczenie auta przed kradzieżą dla kierowców z Bydgoszczy oraz z całej Polski. Nasza firma już od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w przygotowywaniu blokad skrzyni biegów oraz blokad kierownicy dla najpopularniejszych marek samochodowych. Proponujemy rozwiązania, których skuteczność została potwierdzona przez niezależne instytucje. Antykradzieżowe zabezpieczenia samochodów posiadają certyfikaty, m.in. niemiecki TUV oraz wyróżnienie Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Wybierz mechaniczną blokadę skrzyni biegów

Dział konstrukcyjny naszej firmy przygotowuje mechaniczne blokady skrzyni biegów dla najpopularniejszych modeli samochodowych w Polsce. Największą zaletą zabezpieczania auta przed kradzieżą od Niedźwiedź-Lock jest brak systemu zasilającego i wykorzystanie mechanicznego systemu blokującego. Dzięki temu, oferujemy kierowcom z całej Polski mechaniczne blokady skrzyni biegów o wysokiej niezawodności działania i skuteczności ocenianej na 99%. Dodatkowo, montaż zabezpieczenia nie wpływa na utratę gwarancji u producenta auta. Blokady Niedźwiedź-Lock są obsługiwane za pomocą dołączonego kluczyka.

Zabezpieczenia dla samochodów z automatyczną skrzynią biegów

Dla samochodów z automatyczną skrzynią biegów, firma Niedźwiedź-Lock przygotowuje blokadę układu kierownicy. System jest montowany bezpośrednio przy kolumnie kierowniczej i nie wpływa na komfort w czasie jazdy. Blokady automatycznej skrzyni biegów są również obsługiwane za pomocą dołączonego kluczyka. Po uruchomieniu zabezpieczenia, mechanizm blokujący uniemożliwia poruszenie kierownicą. Do przygotowania mechanicznego zabezpieczenia przed kradzieżą auta, dział konstrukcyjny naszej firmy wykorzystuje wysokiej jakości materiały, m.in. hartowaną stal.

Jak zabezpieczyć samochodów przed kradzieżą?

Blokady mechaniczne Niedźwiedź-Lock są dostępne dla kierowców z całej Polski w atrakcyjnej cenie. W całym kraju można skorzystać z kilkudziesięciu punktów montażowych oraz salonów samochodowych, które bezpośrednio współpracują z naszą firmą. Kierowcy z Bydgoszczy mogą skorzystać z usług montażu zabezpieczenia w okolicy najpopularniejszych dzielnicach miasta, m.in. w okolicy:

  • Dolnego Tarasu,
  • Górnego Tarasu,
  • Fordonu,
  • Dzielnicy Wschodniej.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie