Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Toruńskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Zapraszamy do skorzystania z oferty nowoczesnych zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą w Toruniu. Firma Niedźwiedź-Lock z Lubonia gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów oraz ich sprawny montaż. Blokady dostępne są w przystępnych cenach.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Toruń Kujawsko-Pomorskie ul. Wschodnia 69 87-100 AUTO-ALARM-RADIO  

Kompleksowa oferta od producenta

Producent zabezpieczeń antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock przygotował dla swoich klientów kompleksowe i sprawdzone rozwiązania. Kierowcom z Torunia polecamy szeroki wybór urządzeń: blokady automatycznej skrzyni biegów, system Bear-Lock Cargo, blokady kierownicy, zabezpieczenie Safe Box.

Produkty marki Niedźwiedź-Lock wyróżnia niezwykła skuteczność na poziomie aż 99%. Została ona potwierdzona przez liczne certyfikaty i atesty. Dodatkowo o wysokiej jakości naszych zabezpieczeń antykradzieżowych samochodów świadczy zadowolenie kierowców korzystających z produktów Niedźwiedź-Lock.

Uniwersalne rozwiązania

Blokady skrzyni biegów i kierownicy, oraz pozostałe zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock, mają zastosowanie w praktycznie każdym samochodzie.

Nasze produkty są dostosowane do wszystkich modeli i marek samochodowych. To między innymi skuteczna ochrona przed złodziejami dla aut sportowych i luksusowych, na przykład:

  • Jaguar,
  • Lincoln,
  • Porsche,
  • Lexus,
  • Bentley.

Zabezpieczenie Cargo

Posiadamy w sprzedaży nie tylko mechaniczne zabezpieczenia przed kradzieżą samochodów osobowych. Oferujemy również rozwiązanie przeznaczone wyłącznie dla kierowców aut użytkowych – blokadę Bear-Lock Cargo. System ten składa się z dodatkowego zaryglowania bocznych i tylnych drzwi. W ten sposób chroniona jest zawartość pojazdu.

 

Sprawny i bezpieczny montaż

Zapraszamy do jednego z naszych punktów partnerskich. Kierowcom z Torunia gwarantujemy profesjonalny montaż zabezpieczeń antykradzieżowych. Nasi pracownicy zapewniają także fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. Zachęcamy do odwiedzenia wybranych salonów i warsztatów samochodowych. Wykwalifikowani pracownicy doradzą Państwu, jak skutecznie zabezpieczyć auto przed kradzieżą. Naszym klientom proponujemy korzystne ceny.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie