Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Lublinskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Wszystkim kierowcom, którzy chcą skutecznie zabezpieczyć swój samochód przed kradzieżą, polecamy blokady Niedźwiedź-Lock. Oferta skierowana jest między innymi do mieszkańców Lublina. Nasze zabezpieczenia antykradzieżowe dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Lublin Lubelskie Kraszewskiego 31 20-463 Alcar Lech Żuber  

Innowacyjny mechanizm

Specjaliści oceniają skuteczność mechanicznych zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock na 99%.

Wynika to między innymi z zastosowania w naszych produktach nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest mechanizm znajdujący się blokadach Niedźwiedź-Lock, który działa bez źródła zasilania.

Potwierdzeniem wysokiej jakości zabezpieczeń antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock jest satysfakcja klientów korzystających z naszych produktów.

Dodatkowo, oferowane przez nas blokady posiadają liczne atesty oraz certyfikaty.

Zyskaliśmy uznanie tak renomowanych instytucji, jak na przykład Instytut Mechaniki Precyzyjnej i niemiecki TUV.

Uniwersalne blokady Niedźwiedź-Lock

Nasze zabezpieczenia antykradzieżowe dostosowane są do wszystkich marek i modeli samochodów. Mieszkańcom Lublina oraz kierowcom z całej Polski polecamy blokady do takich aut, jak:

  • Peugeot,
  • Volkswagen,
  • Nissan,
  • Toyota,
  • Audi,
  • Fiat,
  • Skoda,
  • Jeep,
  • i wielu innych.

Blokady skrzyni biegów oraz pozostałe zabezpieczenia od Niedźwiedź-Lock nie wpływają negatywnie na działanie pojazdu. Po zamontowaniu naszych produktów auto nie traci też gwarancji producenta.

Skuteczne blokady Cargo

Nowością na rynku zabezpieczeń jest blokada Bear-Lock Cargo od Niedźwiedź-Lock. Jest to skuteczna ochrona samochodu dostawczego oraz jego załadunku. Działanie blokady Bear-Lock Cargo polega na montażu specjalnego zaryglowania drzwi.

Kierowcom, między innymi z Lublina, polecamy zainstalowanie w swoim samochodzie mechanicznej blokady układu kierownicy. Naszą blokadę kierownicy zakłada się w autach z automatyczną skrzynią biegów.

 

Ochrona samochodu w atrakcyjnej cenie

Oferowane przez Niedźwiedź-Lock zabezpieczenia, w tym między innymi blokady skrzyni biegów, można zainstalować w wybranych punktach partnerskich. Zapraszamy do zapoznania się z listą warsztatów i salonów samochodowych, które z nami współpracują. Fachowy montaż, przeprowadzony przez wyspecjalizowanych pracowników, jest gwarancją bezpieczeństwa Państwa auta.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie