Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Gorzów Wielkopolskiskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Mieszkańcom Gorzowa Wielkopolskiego polecamy niezawodne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą. W ofercie firmy Niedźwiedź-Lock z Lubonia znajdują się między innymi skuteczne blokady skrzyni biegów i blokady kierownicy.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Gorzów Wielkopolski Lubuskie ul. Kosynierów Gdyńskich 16 66-400 ALARMY I ZABEZPIECZENIA  
Gorzów Wielkopolski Lubuskie ul. Myśliborska 21/21 66-400 AUTO SECURITY SYSTEM  

Skuteczność potwierdzona przez niezależne ośrodki

Mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock cechują się niemal stuprocentową skutecznością. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, ich skuteczność ocenia się na 99%. Jest to wynikiem między innymi tego, że mechaniczny system znajdujący się w naszych blokadach nie wymaga źródła zasilania.

Produkowane przez nas zabezpieczenia antykradzieżowe samochodów posiadają liczne certyfikaty i atesty. Jakość blokad Niedźwiedź-Lock została potwierdzona między innymi przez niemiecką instytucję TUV oraz polski Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Ochrona każdego samochodu

Mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą, w tym blokady skrzyni biegów i blokady kierownicy, pasują do wszystkich najpopularniejszych marek aut.

Polecamy Państwu zabezpieczenia antykradzieżowe do takich samochodów jak Skoda, Fiat, BMW, Audi, Mercedes, Renault, Toyota i wielu innych.

Montaż naszych blokad antykradzieżowych jest bezpieczny dla samochodu.

Zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock nie wpływają negatywnie na funkcjonowanie auta.

Zabezpieczenie przed złodziejami

Kierowcom między innymi z Gorzowa Wielkopolskiego, którzy posiadają samochód z automatyczną skrzynią biegów, polecamy mechaniczną blokadę układu kierownicy. Działanie tego rodzaju zabezpieczenia polega na całkowitym unieruchomieniu kierownicy. Blokada kierownicy oferowana przez Niedźwiedź-Lock stanowi integralną część kolumny kierowniczej.

 

Skuteczna blokada Cargo

Właścicielom samochodów dostawczych proponujemy zakup nowości na rynku – zabezpieczenia Bear-Lock-Cargo. Polega ona na dodatkowym zaryglowaniu drzwi auta. Dzięki temu załadunek znajdujący się w samochodzie dostawczym jest jeszcze lepiej chroniony przed złodziejami.

 

Bezpieczny montaż

Klientom z Gorzowa Wielkopolskiego oraz kierowcom z całej Polski polecamy fachowy montaż naszych zabezpieczeń, w tym blokady skrzyni biegów i blokady kierownicy.

Zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock można zamontować w wybranych:

  • warsztatach samochodowych,
  • salonach samochodowych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zabezpieczenia antykradzieżowe samochodów Niedźwiedź-Lock dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie