Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Zielona Góraskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Kierowcom z całej Polski polecamy skuteczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą. Nowoczesne blokady antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock dostępne są między innymi dla mieszkańców Zielonej Góry.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Zielona Góra Lubuskie ul. Łąkowa 5 65-004 AUTO-LAND ANNA ZARĘBA  
Zielona Góra Lubuskie STEFANA BATOREGO 38a 65-084 Amper-ŁUKASZ POTYLICKI  

Gwarantowana skuteczność

Skuteczność zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock szacowana jest przez fachowców na 99%. Uzyskanie tak imponującego wyniku to skutek zastosowania w naszych blokadach innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest mechanizm blokujący znajdujący się w zabezpieczeniach Niedźwiedź-Lock, który do prawidłowego działania nie potrzebuje źródła zasilania.

Jakość produktów marki Niedźwiedź-Lock została potwierdzona certyfikatami, przyznanymi przez tak renomowane instytucje jak na przykład Instytut Mechaniki Precyzyjnej oraz niemiecka instytucja TUV.

Oferta dla każdego kierowcy

Oferta zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą, w tym blokad skrzyni biegów i blokad kierownicy, skierowana jest do właścicieli wszystkich znanych marek aut. Kierowcom między innymi z Zielonej Góry polecamy zabezpieczenia antykradzieżowe do takich samochodów jak Opel, Peugeot, Skoda, Mercedes, Toyota, Fiat i wielu innych.

Montaż mechanicznych zabezpieczeń aut przed kradzieżą jest całkowicie bezpieczny dla Państwa samochodu. W żaden sposób nie wpływa negatywnie na działanie pojazdu oraz nie powoduje utraty gwarancji producenta auta.

Kompleksowa ochrona przed złodziejami

W ofercie firmy Niedźwiedź-Lock z Lubonia znajdują się także niezawodne blokady kierownicy. Mechaniczne blokady układu kierownicy montuje się w samochodach posiadających automatyczną skrzynię biegów.

Kierowcom z Zielonej Góry oraz całej Polski oferujemy naszą nowość na rynku – zabezpieczenie Bear-Lock Cargo. Działanie tego innowacyjnego zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą polega na specjalnym zaryglowaniu drzwi auta dostawczego. Dzięki temu Państwa samochód, wraz z całą jego zawartością, będzie w jeszcze większym stopniu chroniony przed złodziejami.

 

Montaż produktów Niedźwiedź-Lock

Wszystkie blokady marki Niedźwiedź-Lock, w tym blokady kierownicy i skrzyni biegów, można zamontować w wybranych:

  • salonach samochodowych,
  • warsztatach samochodowych.

Montaż zabezpieczeń antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock przez współpracujących z nami fachowców jest gwarancją niezawodności oraz skuteczności. Zachęcamy kierowców z Zielonej Góry, i nie tylko, do skorzystania z oferty naszych blokad. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie