Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Krakówskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Firma Niedźwiedź-Lock z Lubonia posiada w swojej ofercie skuteczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą. Kierowcom z Krakowa polecamy między innymi blokady skrzyni biegów oraz blokady kierownicy.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Kraków Małopolskie UL.WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 93 31-301 FIRMA DX JAN LALIK BIURO HANDLOWE  
Kraków Małopolskie ul. Nałkowskiego 29 31-308 ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA ELCAR  
Kraków Małopolskie ul. Konopnickiej 82 30-505 MASTER S.C. TECHNICZNA OCHRONA MIENIA  

Skuteczność zabezpieczeń antykradzieżowych

Oferowane przez Niedźwiedź-Lock mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą cechuje wysoka skuteczność, która oceniana jest na 99%. Jest to możliwe dzięki temu, że mechaniczny system blokujący znajdujący się w naszych antykradzieżowych zabezpieczeniach nie wymaga źródła zasilania. Nasi wykwalifikowani pracownicy od podstaw przygotowują zabezpieczenia dedykowane dla najpopularniejszych marek aut.

Mechaniczne blokady skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock posiadają liczne certyfikaty potwierdzające ich jakość. Nasze blokady skrzyni biegów posiadają między innymi niemiecki certyfikat TUV oraz certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Produkujemy zarówno blokady manualnej, jak i automatycznej skrzyni biegów.

Duży wybór zabezpieczeń

Oferowane przez Niedźwiedź-Lock mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą dostępne są dla wszystkim najpopularniejszych marek samochodowych. Posiadamy zabezpieczenia antykradzieżowe między innymi dla takich aut jak:

  • Volkswagen,
  • Volvo,
  • Toyota,
  • BMW,
  • Fiat,
  • Mercedes,
  • i wiele innych.

Montaż blokad Niedźwiedź-Lock jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje utraty gwarancji u producenta samochodu.

Skuteczna blokada kierownicy

Kierowcom z Krakowa polecamy także skuteczne blokady kierownicy. Mechaniczna blokada układu kierownicy Niedźwiedź-Lock stosowana jest samochodach z automatyczną skrzynią biegów. Po montażu blokada kierownicy staje się integralną częścią kolumny kierowniczej. Jej działanie polega na całkowitym unieruchomieniu kierownicy przy pomocy mechanicznego układu blokującego.

 

Blokady cargo

W swojej ofercie posiadamy także nowoczesne zabezpieczenie Bear-Lock Cargo. To nowość na rynku, która pozwala na zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej samochodu. Działanie systemu Bear-Lock Cargo polega na dodatkowym zaryglowaniu tylnych i bocznych drzwi auta dostawczego.

 

Fachowy montaż

Kierowcom z całej Polski, w tym z Krakowa, oferujemy profesjonalny montaż zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock. Usługa ta jest dostępna w salonach samochodowych oraz punktach montażowych w warsztatach samochodowych, które współpracują z naszą firmą.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Niedźwiedź-Lock. Nasze zabezpieczenia antykradzieżowe samochodów dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie