Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Nowy Sączskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Firma Niedźwiedź-Lock z Lubonia posiada w sprzedaży skuteczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą, dostępne między innymi w Nowym Sączu. Wszystkim kierowcom oferujemy sprawdzone blokady automatycznej skrzyni biegów i kierownicy. Wykwalifikowani współpracownicy firmy Niedźwiedź-Lock zapewniają sprawny montaż urządzeń w Państwa samochodzie.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Nowy Sącz Małopolskie ul. Wincentego Pola 6 33-300 Alarm Professional  
Nowy Sącz Małopolskie ul. Kochanowskiego 42A 33-300 AUTO SYSTEM ELEKTRONIK II JAROSŁAW SMAJDOR  

Skuteczna ochrona przed złodziejami

Producent mechanicznych zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock przygotował dla swoich klientów skuteczne i kompleksowe rozwiązania z zakresu ochrony auta przed złodziejami. W naszym asortymencie znajduje się bogaty wybór nowoczesnych urządzeń.

Mieszkańcom Nowego Sącza polecamy takie produkty, jak Bear-Lock Cargo, Safe Box, mechaniczną blokadę układu kierownicy, blokadę skrzyni biegów.

Uznanie polskich i zagranicznych kierowców

Nasze rozwiązania zostały docenione nie tylko przez polskich, ale także zagranicznych kierowców. Zadowolenie naszych klientów jest świadectwem skuteczności oraz niezawodności zabezpieczeń antykradzieżowych samochodów Niedźwiedź-Lock.

Nasze zabezpieczenia auta przed kradzieżą, w tym blokady automatycznej skrzyni biegów oraz kierownicy, zostały docenione także przez ekspertów. Produkty Niedźwiedź-Lock zostały wyróżnione między innymi certyfikatem przyznanym przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Ochrona przestrzeni ładunkowej

Audi, Opel, Fiat, Mazda, Toyota, Skoda – nasze zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą pasują do każdego samochodu. Także do aut sportowych, jak na przykład Porsche czy Subaru.

Oferta Niedźwiedź-Lock to nie tylko skuteczne blokady kierownicy i skrzyni biegów. Posiadamy w sprzedaży także specjalne produkty przeznaczone do samochodów dostawczych. Takim rozwiązaniem jest Bear-Lock Cargo. To system dodatkowych blokad bocznych i tylnych drzwi auta użytkowego. Dzięki specjalnemu zaryglowaniu, towar znajdujący się w przestrzeni ładunkowej jest skutecznie chroniony przed złodziejami.

 

Skuteczne zabezpieczenie auta przed kradzieżą

Jak zabezpieczyć swoje auto przed kradzieżą? Wystarczy udać się do jednego z punktów partnerskich Niedźwiedź-Lock, na przykład w Nowym Sączu. Współpracujący z nami specjaliści zamontują w Państwa aucie wybraną blokadę antykradzieżową. Montaż przeprowadzony przez ekspertów to gwarancja skutecznej ochrony przed złodziejami. Zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock w Nowym Sączu można kupić w konkurencyjnych, przystępnych cenach.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie