Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Radomskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Kierowcom z Radomia, którzy chcą skutecznie zabezpieczyć samochód przed kradzieżą, polecamy niezawodne rozwiązania marki Niedźwiedź-Lock. Oferujemy Państwu między innymi blokady automatycznej skrzyni biegów i blokady kierownicy. Posiadamy w sprzedaży zabezpieczenia do aut osobowych i dostawczych.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Radom Mazowieckie ul. Słowackiego 59 26-600 MOTORMIS S.C.ROBERT SOCHA,DARIUSZ SZULCZYK  

Zadowolenie klientów Niedźwiedź-Lock

Naszym klientom proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Jako producent zabezpieczeń antykradzieżowych samochodów, oferujemy kompleksową ochronę Państwa auta. W naszym asortymencie znajdują się:

  • system Bear-Lock Cargo,
  • blokady kierownicy,
  • blokady skrzyni biegów,
  • Safe Box.

Zabezpieczenie aut luksusowych

Produkty marki Niedźwiedź-Lock zyskały popularność nie tylko wśród polskich kierowców, ale też zagranicznych. O ich wysokiej skuteczności świadczy zadowolenie naszych dotychczasowych klientów oraz certyfikaty przyznane przez niezależne ośrodki.

Oferowane przez nas mieszkańcom Radomia zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą mają bardzo szerokie zastosowanie. Pasują do wszystkich pojazdów. Blokady Niedźwiedź-Lock to doskonałe rozwiązanie między innymi dla kierowców aut luksusowych, takich jak na przykład Lexus, Lincoln, Bentley.

Ochrona załadunku

Nasze produkty to także skuteczne zabezpieczenie samochodów użytkowych. Oferowany przez Niedźwiedź-Lock system Bear-Lock Cargo dodatkowo blokuje tylne i boczne drzwi auta dostawczego. Dzięki temu chroniony jest nie tylko sam pojazd, ale także jego załadunek.

 

Gwarancja skutecznego montażu

Klientom chcącym skorzystać z oferty Niedźwiedź-Lock gwarantujemy fachowe doradztwo oraz montaż blokad antykradzieżowych. Zapraszamy Państwa do jednego z naszych punktów partnerskich, znajdujących się między innymi w Radomiu. Doświadczeni i wyspecjalizowani pracownicy współpracujących z nami salonów i warsztatów samochodowych doradzą Państwu, jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą. Urządzenia marki Niedźwiedź-Lock dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie