Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Siedlceskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Kierowcom między innymi z Siedlec proponujemy uniwersalne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą. Firma Niedźwiedź-Lock z Lubonia posiada w sprzedaży wysokiej jakości blokady skrzyni biegów i kierownicy oraz innowacyjny system Bear-Lock Cargo. Zapewniamy sprawny montaż oraz korzystne ceny.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Siedlce Mazowieckie Strzała ul. Siedlecka 177 08-119 Auto-Bayer  

Kompleksowość i niezawodność

Firma Niedźwiedź-Lock przygotowała dla swoich klientów kompleksową ofertę zabezpieczeń antykradzieżowych samochodów. W naszej bogatej ofercie, skierowanej między innymi do mieszkańców Siedlec, znajdują się niezawodne blokady kierownicy i blokady automatycznej skrzyni biegów oraz innowacyjne rozwiązanie Bear-Lock Cargo. Jesteśmy także producentem zabezpieczenia Safe Box.

Wysoka skuteczność

Swoim klientom firma Niedźwiedź-Lock proponuje tylko najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Nasze mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą są skuteczne na poziomie aż 99%.

Wysoka jakość i niezawodność blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock zostały potwierdzone poprzez:

  • zadowolenie dotychczasowych klientów,
  • atesty przyznane przez niezależne instytucje.

Ochrona aut sportowych

Zabezpieczenia antykradzieżowe od Niedźwiedź-Lock mają bardzo szerokie i uniwersalne zastosowanie. Dostosowane są do każdego typu samochodu. Są kompatybilne zarówno z najpopularniejszymi markami, jak i tymi rzadziej kupowanymi przez kierowców. Nasze rozwiązania idealnie nadają się między innymi do zabezpieczenia wartościowych samochodów sportowych, na przykład Porsche, Jaguar, Mitsubishi, Audi.

Posiadamy także w sprzedaży rozwiązania dedykowane samochodom dostawczym. Firma Niedźwiedź-Lock wprowadziła na rynek innowacyjny system Bear-Lock Cargo. Jego zastosowanie umożliwia dodatkowe zabezpieczenie ładunku znajdującego się w aucie. W tym celu montuje się specjalne zaryglowanie bocznych i tylnych drzwi samochodu użytkowego.

 

Jak skutecznie zabezpieczyć auto przed kradzieżą?

Pracownicy firmy Niedźwiedź-Lock gwarantują nie tylko profesjonalny montaż kupionego przez Państwa urządzenia, ale także pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. Zapraszamy do jednego z naszych punktów partnerskich, znajdujących się między innymi w Siedlcach. Nasi pracownicy podpowiedzą Państwu, jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą. Zapewniamy sprawną obsługę oraz konkurencyjne ceny.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie