Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Warszawaskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Oferujemy mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą dla klientów z Warszawy i całej Polski. Niedźwiedź-Lock to producent wysokiej jakości mechanicznych blokad przeciwkradzieżowych.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Warszawa Mazowieckie ul. Radzymińska 169 03-576 AUDIOCAR JACEK ZIELIŃSKI  
Warszawa Mazowieckie ul. Powstańców Śląskich 80B 01-466 AUTOZAM Magdalena ZIELIŃSKA  
Warszawa Mazowieckie ul. Światowa 24 02-229 AUTO-ALARM ZHU Janusz Niedziałek  
Warszawa Mazowieckie ul. Powstańców Śląskich 80b 01-466 AUTOSPEC ANDRZEJ ZIELIŃSKI  
Warszawa Mazowieckie ul. Puławska 516 02-879 Puławska 516 sp. z o.o.  

Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą dla kierowców z Warszawy

Oferujemy mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą dla klientów z Warszawy i całej Polski. Niedźwiedź-Lock to producent wysokiej jakości mechanicznych blokad przeciwkradzieżowych. Montaż przeprowadzany jest w autoryzowanych salonach samochodowych oraz punktach montażowych w całej Polsce, które ściśle współpracują z firmą. Blokady na skrzynie biegów oraz blokady kierownicy to zabezpieczenia mechaniczne, które nie wymagają zasilania. Wysoko oceniana bezawaryjność i skuteczność zabezpieczenia auta przed kradzieżą, została potwierdzona przez prestiżowe certyfikaty i atesty jakości, m. in: niemiecki TUV, i certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Blokada skrzyni biegów

Producent Niedźwiedź-Lock oferuje wysokiej jakości blokady skrzyni biegów w atrakcyjnej cenie. Przy montażu zabezpieczania skrzyni biegów wykorzystywane są technologiczne otwory w karoserii. Montaż blokady Niedźwiedź-Lock nie powoduje utraty gwarancji u producenta samochodowego. Zamontowanie blokady trwa od 1,5 do 3 godzin. Zapewniamy prostą i bezproblemową obsługę blokady za pomocą dołączonego kluczyka. Od ponad 35 lat zajmujemy się projektowaniem zabezpieczeń dedykowanych dla samochodów z w manualną skrzynią biegów. Nasza oferta obejmuje mechaniczne zabezpieczenia dla najpopularniejszych marek i modeli samochodowych.

Blokada układu kierowniczego

Dla samochodów z automatyczną skrzynią biegów, przygotowujemy mechaniczne blokady kierownicy. Bezpośrednio przy kolumnie kierowniczej przeprowadzany jest montaż układu blokującego. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które uniemożliwiają demontaż zabezpieczenia przez złodzieja. Po uruchomieniu blokady automatycznej skrzyni biegów za pomocą kluczyka, nie ma możliwości poruszenia kierownicą bez wcześniejszego odbezpieczenia mechanizmu. System nie wymaga podłączenia do źródła zasilania, dlatego jest niezwykle skuteczny. Blokada kierownicy nie wpływa na komfort prowadzenia samochodu oraz na poziom bezpieczeństwa podczas jazdy.

Montaż na terenie całej Warszawy

Zabezpieczenie antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock można zamontować w kilkudziesięciu punktach montażowych na terenie całej Warszawy. Firma Niedźwiedź-Lock ściśle współpracuje również z warszawskimi autoryzowanymi dealerami najpopularniejszych marek oraz salonami samochodowymi, które znajdują się w najważniejszych dzielnicach miasta, m.in. na :

  • Pradze,
  • Targówku,
  • Ochocie,
  • Mokotowie.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie