Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Gdańskskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Dla kierowców z całej Polski oferujemy zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą – blokady Niedźwiedź-Lock są również dostępne dla klientów z Gdańska. Nasza firma już od kilkudziesięciu lat zajmuje się projektowaniem blokad skrzyni biegów oraz blokad kierownicy dla najpopularniejszych marek samochodowych.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Gdańsk Pomorskie ul. Kartuska 408 80-125 CERBIS P.H.U. MAREK GOŚ  
Gdańsk Pomorskie ul. 83 Słowackiego 80-257 P.H.U.P. WIK  

Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą dla kierowców z Gdańska

Dla kierowców z całej Polski oferujemy zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą – blokady Niedźwiedź-Lock są również dostępne dla klientów z Gdańska. Nasza firma już od kilkudziesięciu lat zajmuje się projektowaniem blokad skrzyni biegów oraz blokad kierownicy dla najpopularniejszych marek samochodowych. Z usług montażu można skorzystać bezpośrednio u dealerów samochodowych oraz autoryzowanych punktów montażowych w całej Polsce. Największą zaletą naszych antykradzieżowych zabezpieczeń dla samochodów jest wykorzystanie mechanicznego systemu blokującego drążek skrzyni biegów lub kierownicy. Dzięki temu, proponujemy klientom skuteczne i bezawaryjne rozwiązanie w zakresie ochrony auta.

Mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą

Dział konstrukcyjny naszej firmy przygotowuje mechaniczne blokady skrzyni biegów dla najpopularniejszych marek samochodowych w Polsce, m.in.: Volkswagen, Volvo, BMW, Peugeot czy Fiat. Nasz produkt został wyróżniony przez niezależne instytucje – zabezpieczenia przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock posiadają, m.in. niemiecki certyfikat TUV oraz certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Montaż zabezpieczenia nie powoduje utraty gwarancji oraz nie wpływa na komfort prowadzenia samochodu. Dodatkowo, obsługa blokady za pomocą dołączonego kluczyka jest niezwykle prosta.

Wybierz skuteczne zabezpieczenie mechaniczne

Oprócz zabezpieczeń skrzyni biegów, oferujemy również blokady dla samochodów z automatyczną skrzynią biegów. Blokady kierownicy od Niedźwiedź-Lock są montowane bezpośrednio przy kolumnie kierowniczej na stałe. Mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą nie wpływają na komfort jazdy. Po uruchomieniu zabezpieczenia, mechanizm blokujący uniemożliwia poruszenie kierownicą. Zachęcamy do skorzystania z montażu zabezpieczenia w atrakcyjnej cenie w jednym z autoryzowanych punktów montażowych. Poprawnie przeprowadzone prace montażowe decydują o niezawodności działania.

Jak zabezpieczyć samochodów przed kradzieżą?

Klienci z całej Polski mogą skorzystać z usługi montażu zabezpieczenia mechanicznego bezpośrednio w salonach samochodowych oraz punktach montażowych przy warsztatach samochodowych, które ściśle współpracują z firmą Niedźwiedź-Lock. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług kierowców z Gdańska – punkty montażowe znajdują się w okolicy takich dzielnic:

  • Stogi,
  • Oliwa,
  • Rudniki,
  • Wrzeszcz.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie