Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Częstochowaskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Kierowcom z całej Polski oferujemy wysokiej jakości zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock. Nasze skuteczne blokady antykradzieżowe dostępne są między innymi dla mieszkańców Częstochowy.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Częstochowa Śląskie al. Jana Pawła II 52 42-200 FHU PRO-AUTO KRZYSZTOF KASPRZYK  
Częstochowa Śląskie ul. Faradaya 3 42-200 ALARM SERWIS CENTRUM  

Profesjonalna ochrona Państwa samochodu

Skuteczność naszych mechanicznych zabezpieczeń auta przed kradzieżą jest niemalże stuprocentowa. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w naszych blokadach powoduje, że ich skuteczność szacuje się na 99%. Tak imponujący wynik jest możliwy między innymi dzięki temu, że system blokujący znajdujący się w zabezpieczeniach Niedźwiedź-Lock, nie wymaga źródła zasilania.

Skuteczność naszych produktów została potwierdzona certyfikatami i atestami wielu renomowanych instytucji, w tym zagranicznych. Wysoką jakość zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock potwierdziły między innymi:

  • Instytut Mechaniki Precyzyjnej,
  • niemiecka instytucja TUV.

Bezpieczny montaż

Nasza oferta skierowana między innymi do kierowców z Częstochowy zawiera blokady antykradzieżowe do wszystkich znanych samochodów. Posiadamy między innymi zabezpieczenia przed kradzieżą do takich marek, jak:

  • Fiat,
  • Nissan,
  • Toyota,
  • Skoda,
  • Mercedes,
  • Audi,
  • i wielu innych.

Montaż produktów Niedźwiedź-Lock jest bezpieczny dla samochodów. Instalacja naszych mechanicznych zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą nie wpływa negatywnie na działanie pojazdu oraz nie powoduje utraty gwarancji producenta auta.

Nowość na rynku

Wszystkim kierowcom, chcącym zabezpieczyć swój samochód przed kradzieżą, polecamy także zastosowanie mechanicznej blokady układu kierownicy Niedźwiedź-Lock. Oferta ta skierowana jest do kierowców posiadających auto z automatyczną skrzynią biegów.

Nowością na rynku jest nasze zabezpieczenie Bear-Lock Cargo, przeznaczone do samochodów dostawczych. Jego działanie polega na zamontowaniu dodatkowego zaryglowania tylnych i bocznych drzwi pojazdu. Dzięki temu Państwa auto dostawcze będzie chronione przed kradzieżą w jeszcze większym stopniu.

 

Atrakcyjne ceny

Wszystkie zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock dostępne są w atrakcyjnych cenach. Kierowcom z Częstochowy oferujemy usługę profesjonalnego montażu naszych blokad. Zachęcamy do zapoznania się z listą warsztatów i salonów samochodowych, które w ramach współpracy z firmą Niedźwiedź-Lock, przeprowadzają montaż naszych zabezpieczeń.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie