Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Katowiceskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Oferujemy skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą dla klientów z całej Polski, również z Katowic. Z usługi montażu można skorzystać w wielu punktach montażowych oraz salonach samochodowych w całym kraju, które ściśle współpracują z firmą Niedźwiedź-Lock.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Katowice Śląskie ul. A. Zająca 18A 40-749 CARTEXIM R.T.STANISZ SPÓŁKA JAWNA  

Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą dla kierowców z Katowic

Oferujemy skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą dla klientów z całej Polski, również z Katowic. Z usługi montażu można skorzystać w wielu punktach montażowych oraz salonach samochodowych w całym kraju, które ściśle współpracują z firmą Niedźwiedź-Lock. Nasza oferta obejmuje blokady skrzyni biegów i blokady kierownicy dedykowane dla najpopularniejszych modeli marek samochodowych. Zabezpieczenia antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock zostały wyróżnione prestiżowymi certyfikatami: Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz niemieckim TUV.

Blokady skrzyni biegów – skuteczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie

Od kilkudziesięciu lat przygotowujemy mechaniczne blokady skrzyni biegów dla najpopularniejszych marek samochodowych w Polsce, m.in.: Volvo, Volkswagen, Audi, Peugeot i wiele innych. Dział konstrukcyjny naszej firmy przygotowuje nowy model blokady dla każdego samochodu. W procesie produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, m.in. zrywalne śruby oraz zamki z hartowanej stali. Mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą cieszą się wysoką niezawodnością działania, ocenianą na 99% skuteczności. Dodatkowo, są niezwykle proste w obsłudze, dzięki dołączonemu kluczykowi.

Mechaniczne zabezpieczenia na kierownice

Dział konstrukcyjny Niedźwiedź-Lock specjalizuje się również w przygotowywaniu blokad do automatycznej skrzyni biegów dla najpopularniejszych marek samochodowych. Montaż jest przeprowadzany bezpośrednio przy kolumnie kierowniczej i nie wpływa na komfort prowadzenia auta. Mechanizm blokujący, który jest integralną częścią zabezpieczenia, całkowicie blokuje kierownicę pojazdu i uniemożliwia kradzież samochodu. Montaż można przeprowadzić w siedzibie naszej firmy, autoryzowanych punktach montażowych lub salonach samochodowych, które współpracują z naszą firmą. Proponujemy wykonanie montażu zabezpieczenia w ciągu kilku godzin – zawsze w atrakcyjnej cenie.

 

Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Kierowcy z Katowic mogą skorzystać z kilkudziesięciu punktów montażowych, które znajdują się w całym mieście, w najważniejszych dzielnicach miasta, m.in. na:

 • Śródmieściu,
 • Koszutce,
 • Bogucicach,
 • Zawodzie,
 • Dąbrówce Małej.

Antykradzieżowe zabezpieczenie samochodów Niedźwiedź-Lock są montowane również w nowych samochodach bezpośrednio u autoryzowanych dealerów marek:

 • Audi,
 • Seat,
 • Volkswagen,
 • Skoda,
 • Citroen,
 • Renault,
 • Dacia.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie