Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Kielceskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Kierowcom z całej Polski firma Niedźwiedź-Lock poleca niezawodne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą. Nasze nowoczesne blokady antykradzieżowe dostępne są również dla mieszkańców Kielc.

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Kielce Świętokrzyskie ul. Górna 18 25-415 FOX EMILIA KOZŁOWSKA  
Kielce Świętokrzyskie ul. Mahometańska 6A 25-119 FLESZ KIELCE Dawid Mirek  

Gwarancja jakości i skuteczności

Skuteczność blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock ocenia się na 99%. Mechaniczny system blokujący, znajdujący się w produkowanych przez nas zabezpieczeniach, nie wymaga źródła zasilania. Dzięki temu rozwiązaniu, mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock charakteryzują się niemal stuprocentową skutecznością.

Skuteczność naszych zabezpieczeń auta przed kradzieżą została potwierdzona licznymi certyfikatami oraz atestami. Możemy poszczycić się atestami takich niezależnych instytucji, jak między innymi:

  • niemiecki TUV,
  • Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Blokady dla każdego

Mieszkańcom Kielc polecamy szeroki wybór dostępnych zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock.

W naszej ofercie znajdują się blokady antykradzieżowe pasujące do wszystkich znanych marek samochodowych.

Polecamy Państwu zabezpieczenia między innymi do samochodów Peugeot, Fiat, Audi, Skoda, Opel, Toyota, Mercedes i wielu innych.

Montaż zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock jest całkowicie bezpieczny dla pojazdu. Nie powoduje także utraty gwarancji producenta Państwa samochodu.

Maksymalna ochrona auta

Kierowcom z Kielc polecamy również niezwykle skuteczne blokady kierownicy. Mechaniczne blokady układu kierownicy Niedźwiedź-Lock stosuje się w samochodach z automatyczną skrzynią biegów.

Firma Niedźwiedź-Lock z Lubonia jest twórcą innowacyjnego zabezpieczenia Bear-Lock Cargo. Jego mechanizm polega na dodatkowym zaryglowaniu drzwi w samochodach dostawczych. Dzięki zabezpieczeniu Bear-Lock Cargo samochód jest jeszcze lepiej zabezpieczony przed złodziejami.

 

Bezpieczny montaż i fachowe doradztwo

Zachęcamy kierowców z Kielc do skorzystania z oferty blokad antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock. Usługa ich montażu dostępna jest w wybranych salonach i warsztatach samochodowych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną pomoc w wyborze najlepszego zabezpieczenia antykradzieżowego do Państwa samochodu.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie