Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Poznańskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Polecamy:

Serwis Niedźwiedź Lock

62-030 Poznań, Luboń,
woj. wielkopolskie
Powstańców Wlkp. 4A

tel.: +48 61 813 1665
e-mail: serwis@niedzwiedz-lock.pl

 

Firma Niedźwiedź-Lock z Lubonia koło Poznania oferuje skutecznie zabezpieczenia auta przed kradzieżą. Nasza oferta obejmuje mechaniczne blokady skrzyni biegów oraz blokady kierownicy.

Nie znaleziono

Zabezpieczenia auta przed kradzieżą dla kierowców z Poznania

Firma Niedźwiedź-Lock z Lubonia koło Poznania oferuje skutecznie zabezpieczenia auta przed kradzieżą. Nasza oferta obejmuje mechaniczne blokady skrzyni biegów oraz blokady kierownicy. Dział konstrukcyjny naszej firmy od podstaw przygotowuje zabezpieczenia dedykowane dla najpopularniejszych marek samochodowych. Największą zaletą antykradzieżowego zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock jest mechaniczny system blokujący, który nie wymaga źródła zasilania. Dzięki temu, już od kilkudziesięciu lat oferujemy kierowcom w całej Polsce najlepszą ochronę samochodu, której skuteczność działania jest oceniana na 99%.

Mechaniczne zabezpieczenie na skrzyni biegów

Blokady na skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock posiadają certyfikaty potwierdzające jakość zabezpieczenia, m.in. certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz niemiecki TUV. Zabezpieczenia auta przed kradzieżą są dostępne dla najpopularniejszych marek samochodowych, m.in. Volkswagen, Volvo, Mazda, Seat. Montaż blokady jest w pełni bezpieczny, nie powoduje utraty gwarancji u producenta oraz nie wpływa na komfort prowadzenia pojazdu. Zabezpieczenie jest niezwykle proste w obsłudze, dzięki dołączonemu kluczykowi.

Blokada na układ kierowniczy

Dla samochodów z automatyczną skrzynią biegów, oferujemy najwyższej jakości blokady kierownicy. Blokada automatycznej skrzyni biegów jest montowana bezpośrednio przy kolumnie kierowniczej na stałe. Prace montażowe przeprowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów gwarantują poprawne działanie zabezpieczenia. Po uruchomieniu blokady za pomocą dołączonego kluczyka, mechanizm blokujący uniemożliwia poruszenie kierownicą i tym samym – kradzież samochodu. Mechaniczne zabezpieczenie przed kradzieżą samochodów cieszy pozytywną opinią kierowców z całej Polski.

 

Oferujemy wykonanie montażu w atrakcyjnej cenie!

Kierowcy z Poznania mogą skorzystać z montażu antykradzieżowego zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock w siedzibie naszej firmy, która znajduje się w Luboniu lub punktów montażowych. Niedźwiedź-Lock prowadzi również ścisłą współpracę z salonami samochodowymi najpopularniejszych marek, które znajdują się w całym Poznaniu, m.in. w okolicy:

  • Wildy,
  • Jeżyc,
  • Grunwaldu,
  • Piątkowa.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie