Montaż blokad skrzyni biegów i kierownicy Szczecinekskuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Masz pytania?

skontaktuj się z nami

Firma Niedźwiedź-Lock oferuje zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą dla kierowców z całej Polski, m.in. ze Szczecinka. Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się z projektowaniem mechanicznych blokad skrzyni biegów oraz blokad kierownicy, których skuteczność działania została potwierdzona przez niezależne instytucje.

 

Miasto Województwo Ulica Kod pocztowy Nazwa firmy Szczegóły
Szczecinek Zachodniopomorskie Armii Krajowej 68 78-400 AUTOBATERIE.PL Milena Grabowska  

Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą dla kierowców ze Szczecinka

Firma Niedźwiedź-Lock oferuje zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą dla kierowców z całej Polski, m.in. ze Szczecinka. Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się z projektowaniem mechanicznych blokad skrzyni biegów oraz blokad kierownicy, których skuteczność działania została potwierdzona przez niezależne instytucje. Zabezpieczenia antykradzieżowe samochodów od Niedźwiedź-Lock zostały wyróżnione przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej oraz posiadają niemiecki certyfikat jakości TUV. Największą zaletą naszego produktu jest wykorzystanie mechanicznego systemu blokującego, który nie wymaga źródła zasilania. Dzięki temu, proponujemy kierowcom bezawaryjne, mechaniczne zabezpieczenie auta przed kradzieżą.

Mechaniczne zabezpieczenia na skrzynie biegów

Od wielu lat dział konstrukcyjny naszej firmy zajmuje się przygotowaniem mechanicznych blokad skrzyni biegów, dedykowanych dla najpopularniejszych marek i modeli samochodowych, m.in.: Volvo, Volkswagena, BMW, Seata czy Mazdy. Montaż zabezpieczenia nie wpływa na utratę gwarancji u producenta oraz komfort prowadzenia pojazdu. Dodatkowo, obsługa zabezpieczenia za pomocą kluczyka jest niezwykle prosta i wygodna. Skuteczność blokad od Niedźwiedź-Lock jest oceniana na 99%. Do przygotowania każdego modelu blokady, dział konstrukcyjny firmy wykorzystuje wysokiej jakości materiały, m.in. hartowaną stal. W trakcie prac montażowych wykorzystujemy zrywalne śruby i nakrętki, które uniemożliwiają złodziejowi dostęp do mechanizmu blokującego.

Blokady kierownicy

Dla samochodów z automatyczną skrzynią biegów, nasza firma przygotowuje modele blokad kierownicy dla najpopularniejszych marek samochodowych. Montaż zabezpieczenia jest przeprowadzany bezpośrednio przy kolumnie kierowniczej. Po uruchomieniu blokady automatycznej skrzyni biegów, mechanizm zabezpieczający uniemożliwia poruszenie kierownicą. Tak samo jak w przypadku blokady na skrzynie biegów, blokady kierownicy nie wymagają żadnego źródła zasilania. Dzięki temu, są mniej awaryjne niż autoalarmy, odcięcia zapłonu oraz inne rozwiązania, które potrzebują źródła zasilania. W zależności od modelu samochodu, montaż zabezpieczenia auta przed kradzieżą trwa od kilku do kilkunastu godzin i jest wykonywany przez wykwalifikowanych specjalistów.

 

Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Kierowcy z całej Polski mogą skorzystać z kilkudziesięciu autoryzowanych punktów montażowych oraz salonów samochodowych, które ściśle współpracują z firmą Niedźwiedź-Lock. Rekomendujemy skorzystanie z wyłączenie z autoryzowanych punktów. 

Oferujemy atrakcyjne ceny za wykonanie montażu mechanicznego zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą!

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie