Jak zabezpieczyć samochód z systemem bezkluczykowym?

Zabezpiecz auto wyposażone w keyless

 Na czym polega system bezkluczykowy (keyless)

System keyless oferowany jest m.in. w samochodach marki Audi, BMW, Mercedes czy Hyundai. Proces polega na tym, że sensor zainstalowany w samochodzie wysyła sygnał do kluczyka, gdy ten znajdzie się w odległości co najmniej 1.5 m od samochodu. Gdy układ odbierze sygnał zwrotny wysłany z kluczyka, pociągnięcie klamki powoduje odblokowanie zamków wszystkich drzwi, a samochód przygotowywany jest do uruchomienia silnika.


Jak zabezpieczyć auto z systemem bezkluczykowym?

 

Metalowe pudełka/folia aluminiowa: schowaj klucz do metalowego pudełka lub owiń klucz dokładnie folią aluminiową. Rozwiązanie może i skuteczne, ale wyobrażacie sobie za każdym razem zawijać klucz w sreberko? A rano odwijać klucz w pośpiechu, gdzie każda sekunda jest na wagę złota?

 

Trzymaj klucz z dala od drzwi i okien: dodatkowym zabezpieczeniem, które może utrudnić lub uniemożliwić kradzież auta z systemem bezkluczykowym będzie trzymanie kluczyka od auta z dala od drzwi i okien. Pamiętaj również o kluczu zapasowym, który również należy zabezpieczyć.

 

Specjalne futerały: na rynku znajdziecie różnego rodzaju futerały, które wyposażone są w specjalny materiał blokujący fale elektromagnetyczne. 

 Elektroniczna blokada skrzyni biegów E-JOYLOCK:  to innowacyjne zabezpieczenie antykradzieżowe przeznaczone do najnowszych modeli aut wykorzystujących technologię shift-by-wire. Blokowanie skrzyni biegów odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji w telefonie lub breloczka bluetooth.

Jednorazowy koszt blokady wraz z montażem to 1999 zł brutto.

Mapa punktów montażowych: >>TUTAJ<<

Mechaniczne zabezpieczenie skrzyni biegów: skonstruowane z najwyższej jakości materiałów, przez specjalistów z dziedziny zabezpieczeń. Firma Niedźwiedź-Lock zabezpiecza samochody przed kradzieżą od 40 lat, co oznacza, że wiemy jak konstruować blokady, które skutecznie chronią przed różnego rodzaju potencjalną kradzieżą.

Nasze zabezpieczenie montowane jest na stałe w nadwoziu samochodu. Użytkowanie jest bardzo proste, gdyż odblokowanie i zablokowanie trawa dosłownie kilka sekund. 

Jednorazowy koszt blokady wraz z montażem waha się pod 600 do 1200 zł, w zależności od rodzaju zabezpieczenia i miejsca montażu.

Aby poznać szczegółową wycenę, należy skontaktować się z jednym z naszych autoryzowanych serwisów montażowych.

Mapę serwisów montażowych znajdziesz tutaj: 
MAPA PUNKTÓW MONTAŻOWYCH


 

Jakie zabezpieczenie do auta z systemem bezkluczykowym wybrać?

Jak widzicie blokady mechaniczne Niedźwiedź-Lock mają sporo zalet, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy:

>>Blokady kierownicy<<  >>Blokady skrzyni biegów<<  >>Blokada JOYLOCK<<  >>Blokada E-JOYLOCK<<


 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym:

Aldona Linke

Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. +48 61 8 933 913
handlowy2@niedzwiedz-lock.pl

Monika Waliszak

Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. +48 61 8 933 911
handlowy@niedzwiedz-lock.pl

Anna Kukułka

Specjalista ds. obsługi klienta
Tel. +48 61 8 933 912
handlowy3@niedzwiedz-lock.pl

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa