Zabezpieczenie samochodu Bentley przed kradzieżą

Niedźwiedź-Lock oferuje mechaniczne zabezpieczenia przed kradzieżą dla marki Bentley. Nasza firma zajmuje się projektowaniem mechanicznych blokad skrzyni biegów oraz blokad kierownicy dla najpopularniejszych marek samochodowych. Nasi projektanci wykorzystują wysokiej jakości materiały, m.in. hartowaną stal. Skuteczność działania antykradzieżowych zabezpieczeń do samochodów potwierdzają przyznane certyfikaty, m.in. niemiecki TUV oraz holenderski SCP.

Skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą.
Sprawdź gdzie możesz zamontować blokady antykradzieżowe do samochodów Bentley

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Sprawdź jak wygląda blokada Bear-Lock w samochodach Bentley

CONTINENTAL GT AUT./SEKW.

Zamontowana blokada Bear-Lock w BENTLEY CONTINENTAL GT AUT./SEKW.

BLOKADY KRADZIEŻOWE DLA KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI

Blokady opracowane przez Niedźwiedź-Block nie wpływają na gwarancję pojazdu oraz komfort prowadzenia. Nasze blokady montowane są z wykorzystaniem oryginalnych otworów pojazdu w jednym z kilkudziesięciu autoryzowanych punktów montażowych w całej Polsce oraz bezpośrednio w salonach samochodowych, które współpracują z naszą firmą. Instytut Mechaniki Precyzyjnej określa skuteczność naszych blokad na poziomie 99%

SKUTECZNE BLOKADY W ATRAKCYJNEJ CENIE

Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Zachęcamy do przeprowadzenia montażu w blokady automatycznej skrzyni biegów. Dział konstrukcyjny opracował blokady dedykowane dla marki Bentley dla takich modeli jak:

  • Mulsanne,
  • Bentayga,
  • Supersport,
  • GTC,
  • Continental.

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa