Blokady Cargo - ochrona przestrzeni ładunkowej

Skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe w atrakcyjnej cenie

 

BLOKADY CARGO - OCHRONA PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

Blokada CARGO-LOCK to zaawansowane zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej pojazdu. System został opracowany przez dział konstrukcji firmy Niedźwiedź-Lock bazując na wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie zabezpieczeń antykradzieżowych. Jego działanie polega na dodatkowym zablokowaniu drzwi tylnych i bocznych samochodu dostawczego. Całość jest obsługiwana zamkiem znajdującym się wewnątrz kabiny kierownicy lub za pomocą pilota.

>>KLIKNIJ i sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania<<

Wstep

 

Dlaczego warto?

SKUTECZNOŚĆ
Blokada CARGO skutecznie blokuje drzwi przestrzeni ładunkowej. Po sforsowaniu zamków fabrycznych zadziała blokada CARGO-LOCK. Posiada ona specjalnie opracowany mechanizm blokujący, wykonana jest z materiałów wysokiej jakości i odporności na próby jej sforsowania.

PROSTA OBSŁUGA

BLOKADA OTWIERANA KLUCZEM
W blokadzie CARGO-LOCK zastosowany został zamek stosowany w innych zabezpieczeniach antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock. Wystarczy przekręcić zamek, aby przestrzeń ładunkowa została zabezpieczona. Klucze posiadają dodatkowe piny boczne, które zwiększają skuteczność blokady.

BLOKADA OTWIERANA PILOTEM
Otwieranie i blokowanie zabezpieczenia obsługiwane jest za pomocą pilota do samochodu.

BEZPIECZEŃSTWO
Montaż odbywa się w autoryzowanych serwisach montażowych.

SYSTEM BEAR-LOCK

 

zABEZPIECZENIE ŁADUNKU
PRZED KRADZIEŻĄ

Obecnie blokada CARGO-LOCK dostępna jest dla modeli:

  • Citroën: JUMPY, JUMPER
  • Fiat: DUCATO, DOBLO, FIORINO
  • Ford: TRANSIT, TRANSIT CONNECT, TRANSIT CUSTOM
  • Hyundai: H350
  • Peugeot: BOXER, EXPERT
  • Mercedes: VITO, SPRINTER
  • Volkswagen: CADDY, CRAFTER, TRANSPORTER
  • Opel: MOVANO, VIVARO
  • Renault: MASTER, TRAFFIC

Jeżeli chcesz zamontować blokadę w aucie, który nie został wymieniony, skontaktuj się z nami!

DOSTĘPNOŚĆ BEAR-LOCK CARGO

Galeria

Bezpieczeństwo w każdym wymiarze

Skuteczna

Blokada cargo skutecznie blokuje drzwi załadunkowe samochodu. Złodziej po sforsowaniu standardowego zamka nie dostanie się do środka. Blokada posiada specjalnie opracowany mechanizm blokujący oraz wykonana jest z materiałów wysokiej jakości.

Prosta w obsłudze

Posiada specjalny zamek i klucz stosowany również w innych naszych blokadach. Wystarczy jedynie przekręcić klucz, aby ładunek został zabezpieczony. Kluczy tych nie da się dorobić u ślusarza, co zwiększa ich skuteczność.

Bezpieczna

Montaż odbywa się w certyfikowanym warsztacie. Podobnie jak blokady skrzyni biegów, system Bear-Lock Cargo montowany jest na bazie oryginalnych otworów w konstrukcji auta.

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Dostępny dla
ponad 60 marek

Blokada Niedźwiedź-Lock z powodzeniem może być montowana w większości samochodów. Najwięksi producenci samochodów potwierdzają skuteczność blokady, polecając ją jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie ochrony antykradzieżowej.

Zobacz galerię
Realizacji

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa