Blokada skrzyni biegów BMW

Niedźwiedź-Lock posiada w sprzedaży skuteczne blokady skrzyni biegów do samochodów BMW. Nasze blokady antykradzieżowe wyróżniają się nie tylko wysoką skutecznością, ale także atrakcyjną ceną. Montaż zabezpieczeń auta przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock jest w pełni bezpieczny dla samochodu.

 

Zabezpieczenie BMW przed złodziejami

Blokady skrzyni biegów do BMW montowane są na stałe w nadwoziu pojazdu, co skutecznie uniemożliwia poruszanie drążkiem. Oferowane przez Niedźwiedź-Lock zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą nadają się do każdego auta BMW:

  • z automatyczną skrzynią biegów,
  • z manualną skrzynią biegów.

 

Produkty rekomendowane przez ubezpieczycieli

Montaż blokady na skrzynię biegów rekomendowany jest między innymi przez firmy ubezpieczeniowe. Świadczy to o skuteczności i wysokiej jakości naszych produktów. Blokada skrzyni biegów do BMW od Niedźwiedź-Lock dostępna jest w atrakcyjnej cenie.

Sprawdź gdzie możesz zamontować blokady skrzyni biegów do samochodów BMW

Blokady skrzyni biegów BMW

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa