Blokada skrzyni biegów Ford

W ofercie producenta zabezpieczeń antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock znajdują się między innymi wysokiej jakości blokady skrzyni biegów do samochodów marki Ford. Produkty firmy z Lubonia dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zabezpieczenie skrzyni biegów to skuteczna ochrona Forda przed złodziejami.

 

Skuteczne zabezpieczenie Forda

Blokada skrzyni biegów montowana jest na stałe w nadwoziu Forda. Zabezpieczenie polecane przez Niedźwiedź-Lock uniemożliwia poruszanie drążkiem. Autem nie można ruszyć, dzięki czemu Państwa Ford jest skutecznie chroniony przed kradzieżą. Blokada przeznaczona jest do samochodów z automatyczną i manualną skrzynią biegów.

 

Jak zabezpieczyć Forda przed kradzieżą?

Kierowcom chcącym zabezpieczyć swojego Forda przed kradzieżą rekomendujemy zakup i montaż blokady na skrzynię biegów w jednym z naszych punktów partnerskich. Skorzystanie z usług współpracujących z Niedźwiedź-Lock salonów i serwisów samochodowych jest gwarancją prawidłowego zamontowania zabezpieczenia.

Sprawdź gdzie możesz zamontować blokady skrzyni biegów do samochodów Ford

Blokady skrzyni biegów Ford

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa