Blokada skrzyni biegów Honda

Posiadamy w sprzedaży niezawodne blokady skrzyni biegów do samochodów Honda. Oferowane przez Niedźwiedź-Lock zabezpieczenia auta przed kradzieżą wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale także atrakcyjnymi cenami. Firma z Lubonia proponuje kierowcom skuteczne i sprawdzone rozwiązania w przystępnych cenach.

 

Blokada na automatyczną i manualną skrzynię biegów

Zabezpieczenie skrzyni biegów montuje się na stałe w nadwoziu Hondy. Blokada powoduje, że poruszanie drążkiem staje się niemożliwe, dzięki czemu pojazd jest skutecznie chroniony przed kradzieżą.

Blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest kompatybilna ze wszystkimi modelami samochodów Honda. Można ją zamontować w aucie z:

  • manualną skrzynią biegów,
  • automatyczną skrzynią biegów.

 

Wysoka skuteczność zabezpieczenia do Hondy

Montaż w samochodzie blokady na skrzynię biegów jest rekomendowany między innymi przez towarzystwa ubezpieczeniowe. O wysokiej jakości zabezpieczeń auta przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock świadczy także liczba zadowolonych klientów. Blokady produkowane przez firmę z Lubonia są chętnie kupowane zarówno przez polskich, jak i zagranicznych kierowców.

Sprawdź gdzie możesz zamontować blokady skrzyni biegów do samochodów Honda

Blokady skrzyni biegów Honda

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa