Blokada skrzyni biegów Hyundai

Producent zabezpieczeń auta przed kradzieżą firma Niedźwiedź-Lock poleca kierowcom wysokiej jakości blokady skrzyni biegów do samochodów Hyundai. Zabezpieczenia produkowane przez firmę z Lubonia wyróżniają się niemal stuprocentową skutecznością. Blokady można kupić w atrakcyjnych cenach.

 

Blokada montowana w nadwoziu

Zabezpieczenie skrzyni biegów skutecznie chroni samochód przed kradzieżą. Blokadę montuje się na stałe w nadwoziu auta. Jej działanie polega na tym, że uniemożliwia poruszanie drążkiem. Jest kompatybilna z samochodami Hyundai wyposażonymi zarówno w manualną, jak i automatyczną skrzynię biegów.

 

Pozytywne opinie na temat blokad Niedźwiedź-Lock

Wysoka jakość zabezpieczeń samochodu przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock została potwierdzona nie tylko pozytywnymi opiniami kierowców, ale także licznymi certyfikatami. Blokady posiadają atesty wielu renomowanych niezależnych instytucji, na przykład Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Blokadę na skrzynię biegów do samochodów Hyundai można zamontować w jednym z punktów partnerskich Niedźwiedź-Lock na terenie całej Polski.

Sprawdź gdzie możesz zamontować blokady skrzyni biegów do samochodów Hyundai

Blokady skrzyni biegów Hyundai

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa