Blokada skrzyni biegów Kia

Producent zabezpieczeń auta przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock posiada w swojej ofercie blokady skrzyni biegów do samochodów Kia. To skuteczna ochrona przed złodziejami dostępna w atrakcyjnej cenie. Ofertę firmy z Lubonia wyróżnia konkurencyjny cennik oraz niezawodność polecanych produktów.

 

Blokada do każdego samochodu marki Kia

Polecane przez Niedźwiedź-Lock zabezpieczenie montuje się na stałe w nadwoziu samochodu Kia. Jego montaż powoduje, że drążka od skrzyni biegów nie da się poruszyć. Uniemożliwia to ruszenie autem przez złodzieja.

Zabezpieczenie skrzyni biegów od Niedźwiedź-Lock pasuje do każdego modelu samochodu Kia. Jest dostosowane do pojazdów wyposażonych w:

  • automatyczną skrzynię biegów,
  • manualną skrzynię biegów.

 

Fachowy montaż blokady skrzyni biegów

Blokadę na skrzynię biegów do aut marki Kia można zamontować w salonach i serwisach współpracujących z Niedźwiedź-Lock, które znajdują się na terenie całej Polski. Montaż przeprowadzony przez wyspecjalizowanych pracowników jest gwarancją prawidłowego i skutecznego funkcjonowania zabezpieczenia.

Sprawdź gdzie możesz zamontować blokady skrzyni biegów do samochodów Kia

Blokady skrzyni biegów Kia

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa