Zabezpieczenie samochodu Jaguar przed kradzieżą

Dla marki Jaguar oferujemy mechaniczne zabezpieczanie samochodu przed kradzieżą. Firma Niedźwiedź-Lock od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji blokad skrzyni biegów oraz układu kierownicy. Blokady Niedźwiedź-Lock posiadają atesty międzynarodowych instytucji, w tym niemiecki certyfikat TUV oraz holenderski SCP. Dodatkowo konstrukcja naszych blokad oparta jest na stali hartowanej, zapewnia więc 99% skuteczność ochrony przed kradzieżą.

Skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą.
Sprawdź gdzie możesz zamontować blokady antykradzieżowe do samochodów Jaguar

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Sprawdź jak wygląda blokada Bear-Lock w samochodach Jaguar

"XJS HE AUT. /PRND21/ (1981÷1990, z opcją ""podgrzewanie foteli)"

Zamontowana blokada Bear-Lock w JAGUAR "XJS HE AUT. /PRND21/ (1981÷1990, z opcją ""podgrzewanie foteli)"

"XJS HE AUT. /PRND32/ (1981÷1990, z wyjątkiem opcji ""podgrzewanie foteli"")"

Zamontowana blokada Bear-Lock w JAGUAR "XJS HE AUT. /PRND32/ (1981÷1990, z wyjątkiem opcji ""podgrzewanie foteli"")"

XJSC AUT. /PRND21/ (1981÷1990)

Zamontowana blokada Bear-Lock w JAGUAR XJSC AUT. /PRND21/ (1981÷1990)

X-TYPE AUT. (od 2001)

Zamontowana blokada Bear-Lock w JAGUAR X-TYPE AUT. (od 2001)

S-TYPE (facelifting AUT. 2004-2008)

Zamontowana blokada Bear-Lock w JAGUAR S-TYPE (facelifting AUT. 2004-2008)

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

W celu zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą zachęcamy do skorzystania z usługi montażu mechanicznych zabezpieczeń w kilkudziesięciu autoryzowanych warsztatach rozmieszczonych na terenie całej Polski.

Dział konstrukcyjny naszej firmy starannie przygotowuje antykradzieżowe zabezpieczenia dla samochodów, wykorzystując najwyższej jakości materiały zapewniające optymalne bezpieczeństwo.

Mechaniczne blokady skrzyni biegów oraz blokady kierownicy są łatwe w obsłudze i zapewniają najlepszą ochronę przed kradzieżą auta.

OCHRONA PRZED KRADZIEŻĄ DLA MARKI JAGUAR

Blokady automatycznej skrzyni biegów nie wymagają dodatkowego źródła zasilania, dlatego też są bardziej skuteczne niżeli elektryczne zabezpieczenia przed kradzieżą, które korzystają podzespoły fabryczne pojazdów.

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli marki Jaguar. Blokady dostępne są dla modeli:

  • XK,
  • XF,
  • F-Type,
  • XJ8,
  • XF.

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa