Zabezpieczenie samochodu Lincoln przed kradzieżą

Dla właścicieli aut marki Lincoln oferujemy mechaniczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą. Niedźwiedź-Lock od wielu lat zajmuje się projektowaniem oraz sprzedażą najpopularniejszych obecnie na rynku blokad mechanicznych skrzyni biegów oraz kierownicy. Nasi specjaliści wykorzystują materiały najwyższej jakości do produkcji blokad antykradzieżowych, w tym stal hartowaną. Odpowiednio przygotowany projekt antykradzieżowego zabezpieczenia do samochodów oraz sprawdzony montaż gwarantuje najwyższą ochronę przed kradzieżą.

Skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą.
Sprawdź gdzie możesz zamontować blokady antykradzieżowe do samochodów Lincoln

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Sprawdź jak wygląda blokada Bear-Lock w samochodach Lincoln

CONTINENTAL AUT. (1995÷2002)

Zamontowana blokada Bear-Lock w LINCOLN CONTINENTAL AUT. (1995÷2002)

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

Mechaniczne blokady skrzyni biegów oraz blokady automatycznej skrzyni biegów to zabezpieczenia o potwierdzonej skuteczności działania przez niezależne instytucje. Nasze zabezpieczanie otrzymały certyfikaty Instytut Mechaniki Precyzyjnej, niemiecki atest TUV oraz holenderski SCP. Montaż zabezpieczenia można przeprowadzić w całej Polsce w kilkudziesięciu punktach montażowych. Firma Niedźwiedź-Lock współpracuje również z autoryzowanymi dealerami samochodowymi, nasze blokady są dostępne dla kierowców, którzy planują zakup nowego samochodu.

JAK ZABEZPIECZYĆ SAMOCHÓD PRZED KRADZIEŻĄ?

Oferujemy atrakcyjne ceny za montaż zabezpieczenia auta przed kradzieżą. Nasza oferta obejmuje blokady dla najpopularniejszych modeli Lincolna, m.in.:

  • Mark LT,
  • MKC,
  • MKS,
  • MKT,
  • MKX,
  • MKZ,
  • Navigator.

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa