Zabezpieczenie samochodu Mercedes przed kradzieżą

Dla właścicieli samochodów marki Mercedes oferujemy zabezpieczenia samochodów przed kradzieżą. Niedźwiedź-Lock już od ponad 35 lat specjalizuje się w projektowaniu mechanicznych blokad skrzyni biegów oraz blokad kierownicy. Dział konstrukcyjny naszej firmy wykorzystuje wysokiej jakości materiały, m.in. hartowaną stal oraz zrywalne śruby i nakrętki. Z usług montażu zabezpieczeń aut przed kradzieżą w atrakcyjnej cenie mogą skorzystać kierowcy z całej Polski. Proponujemy rozwiązania, których skuteczność jest oceniana na 99% przez niezależne instytucje.

Skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą.
Sprawdź gdzie możesz zamontować blokady antykradzieżowe do samochodów Mercedes

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Najwyższa ochrona przed kradzieżą

Mechaniczne zabezpieczenia samochodów przed kradzieżą są niezwykle proste w obsłudze, a ich montaż nie wpływa na prace poszczególnych podukładów samochodowych. Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Zachęcamy do skorzystania z kilkudziesięciu punktów montażowych w całej Polski. Nasza firma współpracuje również z autoryzowanymi salonami samochodowymi najpopularniejszych marek. Antykradzieżowe zabezpieczenia Niedźwiedź-Lock są obsługiwane za pomocą dołączonego kluczyka.

Szeroki wybór modeli blokad

Dla najpopularniejszych modeli marki Mercedes przygotowaliśmy blokady dla tradycyjnej oraz blokady dla automatycznej skrzyni biegów, m. in:

  • Mercedesów klasy A,
  • Mercedesów klasy B,
  • Mercedesów klasy C,
  • Mercedesów klasy CLA.
  • Mercedesów klasy E,
  • Mercedes Sprinter.

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa