Zabezpieczenie samochodu Saab przed kradzieżą

Oferujemy mechaniczne zabezpieczenia samochodów przed kradzieżą dla marki SAAB. Firma Niedźwiedź-Lock zajmuje się projektowaniem mechanicznych blokad skrzyni biegów oraz blokad kierownicy. Dział konstrukcyjny naszej firmy wykorzystuje wysokiej jakości materiały. Antykradzieżowe zabezpieczenia samochodów naszej firmy zostały wyróżnione prestiżowymi certyfikatami, m.in. niemieckim TUV oraz certyfikatem Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą.
Sprawdź gdzie możesz zamontować blokady antykradzieżowe do samochodów Saab

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Sprawdź jak wygląda blokada Bear-Lock w samochodach Saab

9-3 II (facelifting, 6 biegów, bieg wsteczny do przodu, od 2007)

Zamontowana blokada Bear-Lock w SAAB 9-3 II (facelifting, 6 biegów, bieg wsteczny do przodu, od 2007)

9-5 TiD (5 biegów, od 2005)

Zamontowana blokada Bear-Lock w SAAB 9-5 TiD (5 biegów, od 2005)

Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?

Zabezpieczenia auta przed kradzieżą Niedźwiedź-Lock są niezwykle proste w obsłudze, dzięki dołączonemu kluczykowi. Montaż blokady nie wpływa na komfort prowadzenie pojazdu oraz pracę poszczególnych układów samochodowych. Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Montaż zabezpieczenia w atrakcyjnej cenie można przeprowadzić w jednym z kilkudziesięciu autoryzowanych punktów montażowych w całej Polsce. Firma Niedźwiedź-Lock współpracuje również z autoryzowanymi dealerami wiodących marek samochodowych.

Skuteczne zabezpieczenie dla kierowców z całej Polski

Oferujemy zabezpieczenia auta przed kradzieżą dla najpopularniejszych modeli marki SAAB. Nasza oferta obejmuje również blokady automatycznej skrzyni biegów. Dział konstrukcyjny naszej firmy opracował blokady mechanicznych dla takich modeli jak:

  • 9-3,
  • 9-3 II,
  • 9-5.

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa