Zabezpieczenie samochodu Smart przed kradzieżą

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem mechanicznych zabezpieczeń przed kradzieżą dla marki SMART. Nasze blokady przygotowujemy w specjalnych pracowniach, w których opracowywane są najnowocześniejsze blokady dla układu kierownicy oraz skrzyni biegów. Kierowcom z całej Polski oferujemy skuteczne zabezpieczenie auta przed kradzieżą, których jakość potwierdzona jest certyfikatami nienależnych instytucji.

Skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą.
Sprawdź gdzie możesz zamontować blokady antykradzieżowe do samochodów Smart

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Sprawdź jak wygląda blokada Bear-Lock w samochodach Smart

FORTWO III AUT./SEKW.

Zamontowana blokada Bear-Lock w SMART FORTWO III AUT./SEKW.

FORTWO III (5 biegów, bieg wsteczny do tyłu)

Zamontowana blokada Bear-Lock w SMART FORTWO III (5 biegów, bieg wsteczny do tyłu)

FORFOUR (5 biegów, bieg wsteczny do tyłu)

Zamontowana blokada Bear-Lock w SMART FORFOUR (5 biegów, bieg wsteczny do tyłu)

FORTWO A453

Zamontowana blokada Bear-Lock w SMART FORTWO A453

NAJLEPSZA OCHRONA PRZED KRADZIEŻĄ DLA KIEROWCÓW Z CAŁEJ POLSkI

Blokady Niedźwiedź lock to zabezpieczenia wykonane ze stali hartowanej. Dzięki precyzji wykonania oraz wysokiej jakości materiałów nasze zabezpieczenia spełniają najwyższe standardy jakości w światowej klasie zabezpieczeń pojazdów przed kradzieżą. Aby skutecznie chronić Państwa pojazdy, Niedźwiedź-Lock zaprasza do skorzystania z kilkudziesięciu punktów montażowych, które znajdują się w całej Polsce.

Od wielu lat współpracujemy także z autoryzowanymi dealerami, którzy w porozumieniu z nami oferują blokady Niedźwiedź-Lock w nowych samochodach w atrakcyjnej cenie.

OFERUJEMY BLOKADY DLA MARKI SMART

W naszej ofercie znajdziecie państwo kilka modeli blokad mechanicznych zaprojektowanych specjalnie dla marki SMART. Oferujemy zabezpieczenia dla takich modeli marki SMART jak:

  • Fortwo
  • Forfour
  • Roadster

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa