Szkło ochronne

Skuteczne zabezpieczenie ekranu dotykowego przed zarysowaniem

 

SZKŁO HARTOWANE - OCHRONA EKRANU DOTYKOWEGO W TWOIM SAMOCHODZIE

Coraz częściej w nowych samochodach na środku deski rozdzielczej znajduje się wyświetlacz stanowiący centrum zarządzania funkcjami naszego auta. 

Z ekranu dotykowego korzystamy bardzo często: kiedy chcemy zmienić stację radiową, włączyć nawigację czy odebrać połączenie. Wszystko działa niezależnie od tego, co aktualnie wyświetlane jest na wyświetlaczu. Częste użytkowanie może przyczynić się do dość szybkiego zarysowania czy uszkodzenia ekranu.

Nasze szkła hartowane są wytrzymałe i skutecznie chronią ekran przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Montaż szkła hartowanego jest bardzo prosty i nie wymaga specjalnych narzędzi czy umiejętności.

Wstep

 

nowość na rynku

Szkło hartowane do ekranów dotykowych w samochodach
to nowość na rynku! Oferujemy najwyższej jakości szkła hartowane, które skutecznie chronią ekran dotykowy w Twoim samochodzie przed zarysowaniem czy pęknięciem. Dodatkowo szkło pokryte jest specjalną powłoką, która ogranicza do minimum ilość pozostawionych odcisków na szkle. 100% przejrzystości gwarantuje komfort użytkowania, a montaż szkła jest szybki i bardzo prosty.  

 

Nowość na rynku

ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ

 

POZNAJ ZALETY SZKŁA HARTOWANEGO BEAR-LOCK:

  • szkło odporne na stłuczenie i zarysowania (twardość 9H),
  • krystaliczna przejrzystość,
  • szybki i łatwy montaż,
  • szkło łatwe w utrzymaniu czystości,
  • idealnie zaokrąglone brzegi i wycięcia, co oznacza perfekcyjne dopasowanie do ekranu dotykowego w Twoim samochodzie

Aktualnie w ofercie mamy szkło hartowane przeznaczone do ekranów dotykowych w samochodach marki Volkswagen, Skoda, Renault.

Pracujemy nad szkłem ochronnym do ekranów dotykowych w pozostałych modelach aut. 

Zalety szkła hartowanego

Gdzie kupić szkło hartowane?

Przedstawiciel Handlowy

W celu zakupu szkła hartowanego zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym Przedstawicielem Handlowym:

Michał Forysiak

e-mial: m.forysiak@niedzwiedz-lock.pl
tel.: +48 502 611 471

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Allegro

Lubisz zakupy przez Allegro? Super! Nasze szkła hartowane możesz również zamówić przez Allegro. Niczym się nie musisz martwić, gdyż kupujesz od zaufanego Sprzedawcy, czyli firmy Niedźwiedź-Lock.

 

Aktualne aukcje znajdziesz tutaj:

>SPRAWDŹ<

Strona internetowa

Jeżeli masz ochotę poczytać więcej na temat naszych szkieł, a także znaleźć inne oficjalne punkty, gdzie możesz zobaczyć/kupić produkt to zapraszamy na naszą oficjalną stronę internetową, która w 100% dotyczy szkieł hartowanych!

WWW.BEARGLASS.PL

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Dostępny dla
ponad 60 marek

Blokada Niedźwiedź-Lock z powodzeniem może być montowana w większości samochodów. Najwięksi producenci samochodów potwierdzają skuteczność blokady, polecając ją jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie ochrony antykradzieżowej.

Zobacz galerię
Realizacji

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa