MONTAŻ BLOKAD

MONTAŻ BLOKAD

KOSZT MONTAŻU

W zależności od rodzaju auta blokada wraz z kosztem montażu zaczyna się od 1200 zł. Cena jest uzależniona od pracochłonności związanej z montażem blokady oraz od warsztatu, w którym blokada jest montowana.

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym, aby poznać dokładną cenę blokady wraz z montażem:

Wyślij zapytanie

GDZIE ZAMONTOWAĆ BLOKADĘ?

Jeżeli jesteś zainteresowany montażem lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych blokad, to zachęcamy do kontaktu:

handlowy@niedzwiedz-lock.pl

+48 666-869-150

MAPA PUNKTÓW MONTAŻOWYCH

Montaż bezpieczny dla auta

MONTAŻ BLOKADY ANTYKRADZIEŻOWEJ

Montaż blokady antykradzieżowej może zostać przeprowadzony w jednym z autoryzowanych serwisów samochodowych. Przeszkoleni specjaliści dokonają montażu w taki sposób, aby zapewnić bezpieczne i skuteczne użytkowanie samochodu z blokadą.

ZABEZPIECZ AUTO W KILKA GODZIN

Estetyczne wykończenie

Montaż blokady antykradzieżowej nie musi oznaczać rewolucji. Blokady Niedźwiedź-Lock montowane są w taki sposób, aby nie ingerować w karoserię samochodu i dyskretnie komponować się z wnętrzem Twojego auta.

Montaż na poczekaniu

Blokady antykradzieżowe montowane są przez specjalnie przeszkolonych mechaników. Dzięki temu proces montażu przebiega szybko i sprawnie. Zabezpieczony samochód możesz odebrać z warsztatu nawet tego samego dnia!

Bezpieczeństwo

Każda montowana blokada posiada unikalny kluczyk. Tysiące kombinacji wzoru klucza zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo. Co więcej, aby dorobić kluczyk konieczne jest okazanie specjalnej karty kodowej.

ETAPY MONTAŻU

1. Demontaż konsoli

Czynność, która wymaga wiedzy oraz określonych umiejętności, stąd zaleca się, aby montaż blokady był przeprowadzony przez doświadczanego mechanika w autoryzowanym warsztacie samochodowym.

2. Montaż blokady

W zależności od modelu samochodu i zastosowanych w nim rozwiązań zamek blokady jest usytuowany w konsoli środkowej od strony pasażera, od strony kierowcy lub w jej górnej części.

3. Montaż blokady

Sposób montażu blokad Niedźwiedź-Lock® zależy od kształtu tunelu, konstrukcji skrzyni biegów oraz mechanizmu zmiany biegów. Do mocowania blokady wykorzystywane są istniejące w samochodzie śruby i otwory technologiczne. Blokada jest mocowana śrubami zrywalnymi lub nakrętkami zrywalnymi.

4. Zrywanie nakrętek

Blokady projektowane są w taki sposób, aby uniemożliwić złodziejowi dostęp do elementów blokujących.

5. Wiercenie otworu

Służą do tego specjalistyczne narzędzia dostarczane przez firmę Niedźwiedź-Lock®.

6. Efekt końcowy

Zamontowana blokada wygląda estetycznie, a jej obsługa jest łatwa i wygodna.

AUTORYZOWANE PUNKTY MONTAŻOWE

W naszej bazie znajdziesz adresy wszystkich autoryzowanych serwisów, realizujących montaż blokad antykradzieżowych. Już dziś zleć montaż w jednym z tysięcy serwisów i zyskaj niezawodną ochronę nawet w kilka godzin.

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK