Zabezpieczenie Samochodu Przed Kradzieżą

Skuteczna ochrona antykradzieżowa

MOŻLIWOŚCI DOSTOSOWANE DO POTRZEB

Firma Niedźwiedź-Lock z siedzibą w Luboniu koło Poznania posiada w swojej ofercie dwa rodzaje mechanicznych blokad antykradzieżowych:

Każdy z produktów jest dedykowany do innego modelu samochodu. Blokady układu kierownicy zakładane są w przypadku elektronicznie sterowanej skrzyni biegów. Drugi rodzaj konstrukcji blokady Niedźwiedź-Lock montuje się bezpośrednio w podwoziu samochodu i służy do blokowania drążka skrzyni biegów przez elementy połączenia sworzniowego. Każdy z rodzajów zabezpieczenia działa na zasadzie mechanicznego blokowania. Brak zastosowania elektronicznych rozwiązań sprawia, że blokady skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock nie ulegają awariom.

PEWNOŚĆ Z FIRMĄ NIEDŹWIEDŹ-LOCK:

  • pierwszeństwo dla najlepszych rozwiązań
  • sprawdzone rozwiązania
  • prawie 100% skuteczności ochrony przed kradzieżą
  • bezpieczny montaż
  • łatwa obsługa produktu

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Blokady antykradzieżowe do samochodu naszej firmy to polski produkt. Realizacje projektu zabezpieczeń samochodowych są przeprowadzane w całości przez firmę Niedźwiedź-Lock. Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Działanie zabezpieczenia przeciwkradzieżowego opiera się na mocnej konstrukcji wykonanej ze stali hartowanej i najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Dzięki temu jesteśmy pewni naszych produktów.

SKUTECZNY MONTAŻ

Przy montażu blokady antykradzieżowej Niedźwiedź-Lock, nie ma ryzyka utraty gwarancji. Realizacja zlecenia odbywa się w przeciągu kilku godzin. Zachęcamy do skorzystania z montażu blokady w autoryzowanych serwisach.

 

Poznaj nasze zalety

99% skuteczności
ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość
potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż
i estetyczny wygląd

Polski produkt
doceniony na świecie

Sprawdź gdzie możesz zamontować nasze blokady

Autoryzowany punkt montażowy

Klienci o nas

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

Łukasz Siedlarek

Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa - zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem. 

Marcin Jaworski

Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.

Robert Borowski

W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.

Kacper Huczko

W opinii naszych klientów blokady "Niedźwiedź-Lock" są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.

Mirosław Hampelski
Ewa Szpot Sp. z o.o.

Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.

Waldemar Dudziak
Pol-Car Dealer

Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.

Marcin Wolak
Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA Auto nr 035

Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.

 

Miłosz Kaczmarek
Toyota-Service R.Fietz

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa