ZABEZPIECZENIE SAMOCHODU PRZED KRADZIEŻĄ

ZABEZPIECZENIE SAMOCHODU PRZED KRADZIEŻĄ

Skuteczna ochrona antykradzieżowa

Skuteczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Blokada skrzyni biegów

Najpopularniejsze zabezpieczenie w ofercie firmy Niedźwiedź-Lock. To kultowe mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe montowane jest na stałe w nadwoziu samochodu. Skuteczność potwierdzona prestiżowym certyfikatem TÜV, łatwa obsługa za pomocą kluczyka i dyskretny wygląd, to tylko niektóre z zalet innowacyjnej blokady skrzyni biegów.

Zobacz więcej

Skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe w atrakcyjnej cenie

Blokada kierownicy

Najlepsza ochrona dla samochodów z elektronicznie sterowaną skrzynią biegów. Mechaniczna blokada na kierownicę odporna na wszelkie próby uszkodzenia, nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji. Jej skuteczność bazuje na całkowitym unieruchomieniu kierownicy za pomocą mechanicznego układu blokującego.

Zobacz więcej

Mechaniczna blokada drążka zmiany biegów (joystick)

JOYLOCK

Blokada JOYLOCK zabezpiecza przed możliwością posługiwania się dźwignią zmiany biegów (joystick), nawet po nieuprawnionym uruchomieniu auta – osłania wszystkie elementy sterujące pracą dźwigni zmiany biegów. JOYLOCK to doskonałe zabezpieczenie, szczególnie w najnowszych modelach samochodów wyposażonych w keyless. 

Zobacz więcej

Elektroniczna blokada drążka zmiany biegów

E-JOYLOCK – nowoczesna blokada antykradzieżowa

Blokada skrzyni biegów sterowana smartfonem lub pastylką bluetooth, zwana E-JOYLOCK. Nowoczesne zabezpieczenie do samochodów z elektronicznie sterowaną dźwignią zmiany biegów. E-JOYLOCK to innowacyjne zabezpieczenie antykradzieżowe przeznaczone do najnowszych modeli aut wykorzystujących technologię shift-by-wire. Blokowanie skrzyni biegów odbywa się tutaj za pomocą specjalnej aplikacji w telefonie lub specjalnej pastylki bluetooth.

Zobacz więcej

Skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe do samochodów typu kamper

Zabezpiecz KAMPER

Skuteczny system zabezpieczeń antykradzieżowych do kamperów. Zabezpieczenie dedykowane do dowolnego pojazdu typu kamper, kampervan czy przyczepa kempingowa. 

Skuteczny system zabezpieczeń antykradzieżowych do kamperów, stworzony przez firmę Niedźwiedź-Lock. To jak dotąd najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą.

Zobacz więcej

Zabezpiecz flotę z Niedźwiedź-Lock’iem

Oferta dla flot

Oferta „ZABEZPIECZ FLOTĘ Z NIEDŹWIEDŹ-LOCK’iem” przygotowywana jest indywidualnie. Cena zależy od ilości zabezpieczanych aut, rodzaju zabezpieczenia oraz miejsca montażu. Aby poznać ofertę cenową skierowaną do Twojej firmy wystarczy, że skontaktujesz się z nami

Zobacz więcej

i zabezpiecz je przed kradzieżą

Sirius – śledź położenie auta

Sterowanie poprzez aplikację mobilną umożliwia stały podgląd lokalizacji samochodu. Rozwiązanie na bieżąco powiadamia Cię o aktualnych parametrach auta.

Każdy z parametrów możesz samodzielnie konfigurować. Wśród podstawowych funkcji są: przekroczenie limitu prędkości, opuszczenie określonego obszaru, kąt przechylenia (np. podczas kradzieży felg) lub załączenie się alarmu.

Zobacz więcej

Osłona filtra cząstek stałych tzw. DPF

Osłona DPF

Montowany jest w samochodach dostawczych, do podwozia. Montaż nie wymaga ingerencji, ponieważ wykorzystywane są fabryczne otwory.

Osłona zakrywa elementy filtra cząstek stałych DPF i chroni dostęp do tych jego miejsc, które mogą zostać przecięte lub oderwane w celu demontażu przedmiotowego filtra.

Zobacz więcej

Ochrona dokumentów, portfela, elektroniki

Safe Box

Safe Box to ochrona dokumentów, portfela, czy drobnej elektroniki (telefon, tablet). Montowany jest w samochodach dostawczych, pod siedzeniem. Posiada zabezpieczenia stosowane w innych blokadach Niedźwiedź-Lock. 

Został zaprojektowany przez naszych specjalistów – konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem związanym z zabezpieczeniami przeciwkradzieżowymi. 

Zobacz więcej

MOŻLIWOŚCI DOSTOSOWANE DO POTRZEB

Firma Niedźwiedź-Lock z siedzibą w Luboniu koło Poznania posiada w swojej ofercie dwa rodzaje mechanicznych blokad antykradzieżowych:

Każdy z produktów jest dedykowany do innego modelu samochodu. Blokady układu kierownicy zakładane są w przypadku elektronicznie sterowanej skrzyni biegów. Drugi rodzaj konstrukcji blokady Niedźwiedź-Lock montuje się bezpośrednio w podwoziu samochodu i służy do blokowania drążka skrzyni biegów przez elementy połączenia sworzniowego. Każdy z rodzajów zabezpieczenia działa na zasadzie mechanicznego blokowania. Brak zastosowania elektronicznych rozwiązań sprawia, że blokady skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock nie ulegają awariom.

PEWNOŚĆ Z FIRMĄ NIEDŹWIEDŹ-LOCK:

  • pierwszeństwo dla najlepszych rozwiązań
  • sprawdzone rozwiązania
  • prawie 100% skuteczności ochrony przed kradzieżą
  • bezpieczny montaż
  • łatwa obsługa produktu

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Blokady antykradzieżowe do samochodu naszej firmy to polski produkt. Realizacje projektu zabezpieczeń samochodowych są przeprowadzane w całości przez firmę Niedźwiedź-Lock. Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Działanie zabezpieczenia przeciwkradzieżowego opiera się na mocnej konstrukcji wykonanej ze stali hartowanej i najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Dzięki temu jesteśmy pewni naszych produktów.

SKUTECZNY MONTAŻ

Przy montażu blokady antykradzieżowej Niedźwiedź-Lock, nie ma ryzyka utraty gwarancji. Realizacja zlecenia odbywa się w przeciągu kilku godzin. Zachęcamy do skorzystania z montażu blokady w autoryzowanych serwisach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

POZNAJ NASZE ZALETY

99% skuteczności

ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość

potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż

i estetyczny wygląd

Polski produkt

doceniony na świecie

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK