ZABEZPIECZENIE DRZWI KONTENERA

ZABEZPIECZENIE DRZWI KONTENERA

Zabezpieczenie drzwi chłodni/kontenera

Specjalnie zaprojektowana nakładka na klamkę, która w prosty sposób uniemożliwia otwarcie drzwi przypadkowym osobom. Wykonana z materiałów wysokiej jakości i trwałości, jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.

Łatwa obsługa blokady

Obsługa zabezpieczenia jest bardzo prosta i intuicyjna. Jak w większości z naszych rozwiązań, tak samo w tym przypadku blokowanie i odblokowanie odbywa się za pomocą klucza.

Produkt gotowy pod TAPA

Zabezpieczenie jest zaprojektowane w taki sposób, aby po montażu było scalone z zabudową, dlatego nie możliwości, aby kierowca je zgubił czy o nim zapomniał.

Skuteczne zabezpieczenie

Zastosowane zamki są odporne na rozwiercanie. Nakładki są produkowane pod konkretną klamkę oraz jej geometrię, dzięki temu mamy pewność, że będzie w 100% spełniała postawione przed nią wymagania.

GALERIA

DODATKOWE INFORMACJE

ZABEZPIECZENIE ZGODNE Z CERTYFIKATEM TAPA

Twoja firma ubiega się o certyfikat TAPA? A może chcesz spełnić wymogi stawiane przez tę organizację?

Zabezpieczenie drzwi chłodni/kontenera okaże się odpowiednie pod tym kątem.

Posiadamy doświadczenie w wyposażaniu aut, które pomyślnie przeszły cały proces certyfikacji TAPA.

Tworzymy indywidualne produkty pod klienta, w 100% dopasowane do Jego potrzeb oraz wymagań TAPA.

Bazując na naszym 40 letnim doświadczeniu w branży zabezpieczeń antywłamaniowych oraz antykradzieżowych potrafimy zmienić auto dostawcze w fortecę nie do zdobycia!

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu.

AUTRYZOWANY PUNKT MONTAŻOWY

Sprawdź gdzie możesz
zamontować nasze blokady

SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ ZAMONTOWAĆ NASZE BLOKADY

Znajdź punkt serwisowy

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OSTATNIO NA BLOGU

Dostępny dla ponad 60 marek

Blokada Niedźwiedź-Lock z powodzeniem może być montowana w większości samochodów. Najwięksi producenci samochodów potwierdzają skuteczność blokady, polecając ją jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie ochrony antykradzieżowej.

POZNAJ NASZE ZALETY

99% skuteczności

ochrony przed kradzieżą

Najwyższa jakość

potwierdzona atestami

Bezpieczny montaż

i estetyczny wygląd

Polski produkt

doceniony na świecie

KLIENCI O NAS

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK
Przede wszystkim blokada Niedźwiedź-Lock daje mi poczucie bezpieczeństwa – zawsze jestem pewny, że znajdę mój samochód tam, gdzie go zaparkowałem.
MARCIN JAWORSKI
Dlaczego zdecydowałem się akurat na blokady od Niedźwiedź-Lock? Ze względu na ich wysoką skuteczność, najlepszą jakość wykonania
oraz wygodę użytkowania.
ROBERT BOROWSKI
W przeciwieństwie do zawodnych i awaryjnych zabezpieczeń elektronicznych, blokada skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock jest niezastąpiona w każdej sytuacji i w każdym samochodzie.
KACPER HUCZKO
W opinii naszych klientów blokady „Niedźwiedź-Lock” są bardzo skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu. Blokady cechują się niską cena, bardzo prostą obsługą i estetycznym wyglądem.
MIROSŁAW HAMPELSKI EWA SZPOT SP. Z O.O.
Wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, produkty Niedźwiedź-Lock wyróżniają się skutecznością i wysoką jakością. Demontaż możliwy jest jedynie w profesjonalnym warsztacie.
WALDEMAR DUDZIAK POL-CAR DEALER
Od wielu lat nasz serwis montuje popularne Niedźwiadki. Z reguły osoby, które raz zdecydowały się na zakup blokady, instalują to rozwiązanie w kolejnych, nowo zakupionych pojazdach.
MARCIN WOLAK AUTORYZOWANY SALON I SERWIS ŠKODA AUTO NR 035
Blokady od „Niedźwiedź-Lock” są najczęściej wybieranym
przez naszych klientów, zabezpieczeniem mechanicznym samochodów.
MIŁOSZ KACZMAREK TOYOTA-SERVICE R.FIETZ, Your Content Goes Here
Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r.. Od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.
MAŁGORZATA ROSA
Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!
ŁUKASZ SIEDLAREK